Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Praze uspěla jen patnáctka

14.11.2023 | lap

K posledním mistrovským zápasům podzimu zamířili starší žáci SK Roudnice nad Labem do Prahy, kde je čekal FK Dukla Jižní Město. Patnáctka si odvezla tři body po výhře 7:3, čtrnáctka i přes řadu šancí podlehla o gól 3:4. 

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): Do zápasu jsme skvěle vstoupili a již ve 23. minutě jsme vedli 5:1. Dařilo se nám dobře napadat rozehrávku domácích a získávali jsme míče ve vysokém postavení. Hýřili jsme aktivitou a měli hodně zakončení. V dalším průběhu hry jsme tam měli i pasáže, kdy nám scházel větší klid na míči, lepší držení balonu a také větší zodpovědnost směrem dozadu. Celkově ale kluci zaslouží pochvalu. Děkujeme také rodičům za podporu a za fandění. V pátek přivítáme v posledním podzimním utkání Neratovice, tak se už všichni na toto utkání moc těšíme. Nakonec bych chtěl ještě aspoň touto cestou poděkovat klukům z mladších žáků, kteří v současně hraném utkání nastoupili za náš B tým starších žáků a předvedli parádní výkon.

Dukla Jižní Město - Roudnice 3:7 (2:5). Branky: Šefraný, Demel, Emmel - Kühnel 4, Jelen 2, T. Král. 

Roudnice: Hála - Husák, Krása, Kýček, Lasch - Buk, Jelen, Krejza - Krajník, Kuhnel, Gruncl (T. Král, D. Král, Tóth, Hrbáček, Nepovím, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér SK Roudnice): Už se mi ta utkání strašně těžce hodnotí, protože se nechci pořád opakovat, ale bohužel musím. Byl to zápas, ve kterém si soupeř vlastně na dlouhé umělce nevytvořil jedinou svoji akci, šanci, ale my, kteří opět spálili za první poločas deset tutovek, jsme vlastně tři branky soupeři věnovali. Poslední čtyři zápasy jsme suverénně lepším týmem, řídíme hru, máme míč, tvoříme akce, vytváříme si vyložené šance, hrajeme dobře, ale bohužel nedáváme branky. Musíme doufat, že se to brzy zlomí. Chválím kluky, že každý zápas soupeře přehrají, což je pro trenéra důležité, ale v kategorii U14 už je na hráčích vidět velké zklamání, že to opět výsledkově nevyšlo. 

Dukla Jižní Město - Roudnice 4:3 (3:2). Branky: Šlézar 2, Šalom, Bártů - Hájek 2, Špiner.

Roudnice: Pekař - Váňa, Nepovím, Matoušek, M. Martan, Procházka, Hájek, Kalaš, Špiner, Šup, Chramosta (Gala, Hrbáček, Mikyna). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS