Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Praze uspěla jen patnáctka

14.11.2023 | lap

K posledním mistrovským zápasům podzimu zamířili starší žáci SK Roudnice nad Labem do Prahy, kde je čekal FK Dukla Jižní Město. Patnáctka si odvezla tři body po výhře 7:3, čtrnáctka i přes řadu šancí podlehla o gól 3:4. 

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): Do zápasu jsme skvěle vstoupili a již ve 23. minutě jsme vedli 5:1. Dařilo se nám dobře napadat rozehrávku domácích a získávali jsme míče ve vysokém postavení. Hýřili jsme aktivitou a měli hodně zakončení. V dalším průběhu hry jsme tam měli i pasáže, kdy nám scházel větší klid na míči, lepší držení balonu a také větší zodpovědnost směrem dozadu. Celkově ale kluci zaslouží pochvalu. Děkujeme také rodičům za podporu a za fandění. V pátek přivítáme v posledním podzimním utkání Neratovice, tak se už všichni na toto utkání moc těšíme. Nakonec bych chtěl ještě aspoň touto cestou poděkovat klukům z mladších žáků, kteří v současně hraném utkání nastoupili za náš B tým starších žáků a předvedli parádní výkon.

Dukla Jižní Město - Roudnice 3:7 (2:5). Branky: Šefraný, Demel, Emmel - Kühnel 4, Jelen 2, T. Král. 

Roudnice: Hála - Husák, Krása, Kýček, Lasch - Buk, Jelen, Krejza - Krajník, Kuhnel, Gruncl (T. Král, D. Král, Tóth, Hrbáček, Nepovím, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér SK Roudnice): Už se mi ta utkání strašně těžce hodnotí, protože se nechci pořád opakovat, ale bohužel musím. Byl to zápas, ve kterém si soupeř vlastně na dlouhé umělce nevytvořil jedinou svoji akci, šanci, ale my, kteří opět spálili za první poločas deset tutovek, jsme vlastně tři branky soupeři věnovali. Poslední čtyři zápasy jsme suverénně lepším týmem, řídíme hru, máme míč, tvoříme akce, vytváříme si vyložené šance, hrajeme dobře, ale bohužel nedáváme branky. Musíme doufat, že se to brzy zlomí. Chválím kluky, že každý zápas soupeře přehrají, což je pro trenéra důležité, ale v kategorii U14 už je na hráčích vidět velké zklamání, že to opět výsledkově nevyšlo. 

Dukla Jižní Město - Roudnice 4:3 (3:2). Branky: Šlézar 2, Šalom, Bártů - Hájek 2, Špiner.

Roudnice: Pekař - Váňa, Nepovím, Matoušek, M. Martan, Procházka, Hájek, Kalaš, Špiner, Šup, Chramosta (Gala, Hrbáček, Mikyna). 

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Futsalisté SKR remizovali s lídrem

Celý zápas dotahovali, nakonec vydřeli alespoň bod. Futsalisté divizního nováčka remizovali v domácím duelu 6. kola s vedoucím FC Sapa...

 
Futsalisté SKR vyhráli poprvé u soupeře

Divizní futsalisté SK Roudnice nad Labem A letos poprvé bodovali v hale soupeře. Výhru si přivezli z České Lípy, kde porazili domácí Reas...

 
Dobrý konec podzimu pro starší žáky

Starší žáci SK Roudnice hostili v dohrávaném 10. kole divize Fotbal Neratovice - Byškovice a na umělce se jim dařilo. Patnáctka zvítězila...

 
Rezerva se rozloučila prohrou
 
Tak už i Ervěnice - Jirkov
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Litvínovský kouč přiznal Roudnici gól
 
Ukončení spolupráce s M. Lačným
 
Smůla. K finále chyběla výběru U12 vteřina
 
Špatný start i špatný konec
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS