Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Sokolově se žákům nevedlo

19.03.2024 | lap

Divizní starší žáci SK Roudnice nad Labem tentokrát neuspěli. V Sokolově podlehla patnáctka domácímu výběru 2:1, čtrnáctka pak prohrála s Baníkem 5:2. 

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Bohužel se nám vůbec nepovedl vstup do utkání. Domácí na nás vlétli a my byli duchem ještě v "kabině". Již ve 12. minutě jsme prohrávali 2:0. Po patnácti minutách jsme se z toho dostali a zbytek prvního poločasu byl vyrovnaný. Do druhé půlky jsme šli odhodlaní zápas otočit. Chtěli jsme být odvážnější, zlepšit pohyb nahoře a hlavně mít větší kvalitu v poslední třetině hřiště. Začali jsme si vytvářet šance, byli jsme více na balonu než domácí, ale bohužel nám chyběla potřebná efektivita v zakončení a také větší počet hráčů v boxu. Věřím, že kdybychom vstřelili branku o něco dříve, tak bychom s prázdnou určitě neodjeli. Gratulujeme klukům ze Sokolova ke třem bodům a děkujeme rodičům za fandění během celého zápasu.

FK Baník Sokolov - SK Roudnice 2:1 (2:0). Branky: Bolek, Fomin - Gruncl.

Roudnice: Hála - Pichl, Krása, Válek, Nepovím - Krejza, Jelen, T. Král - Kýček, Kühnel, Gruncl (Tóth, Lasch, Hájek, Váňa, Němec).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Za mě to byl zápas, který jsme herně zvládli výborně. Bohužel opět naše produktivita "zavládla" a nebyli jsme schopni vstřelit branku. Sokolov se prezentoval nakopáváním, hrou bez jakékoliv kombinace, aneb všechno na hroťáka a on něco vymyslí. Bohužel nám opravdu za zápas třikrát utekl. Když to sečtu, zápas herně velmi dobře, držení míče 80 na 20, tutovky 15:2 pro nás, přesto konečné skóre 5:2 pro nakopávající Sokolov. A na závěr, nesportovní chování a vulgarity domácích fanoušků, možná rodičů, také ledacos vypovídají o výchově.

FK Baník Sokolov - SK Roudnice 5:2 (1:1). Branky: Holeček 2, Karkula 2, Hradský - Kořínek, Hájek. 

Roudnice: Pekař - Váňa, Oliva, Chramosta, Hájek, Mikyna, Hennych, J. Martan, M. Martan, Šámal, Kořínek (Matoušek, Špiner, Šup, Němec). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS