Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ve vloženém kole vyloupili Litvínov

31.05.2024 | lap

Po vítězných víkendových zápasech s Chomutovem (U15 4:2, U14 3:2) čekalo starší žáky SK Roudnice nad Labem vložené kolo divize v Litvínově, kde se jim znovu výsledkově i střelecky dařilo.  

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): V utkání se nám dařila výstavba hry, střeďáci dobře vyskakovali do meziprostorů a měli jsme náběhy i nahoře. I přesto, že jsme první inkasovali, tak kluci byli stále klidní na balonu, měli sebevědomí a věřili, že zápas otočí. Do půlky jsme srovnali a ve druhé části jsme přidali další tři branky. Kluci si dnešní zápas na pěkném hřišti užili a předvedli řadu hezkých fotbalových momentů. Děkujeme rodičům za fandění a už se těšíme na další utkaní.

FŠ Litvínov - SK Roudnice 1:4 (1:1). Branky: Křepelský - Jelen, Krajník, Kýček, Král. 

Roudnice: Hála - D. Král, Pichl, Kýček, Nepovím - Buk, Jelen, Krejza - Krajník, Lasch, Gruncl (Tóth, T. Král, Bazinek, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Ze začátku se nám nechtěl hrát úplně fotbal a nějaké situace jsme řešili nesmyslně nákopem. To jsme si brzy vyjasnili, soupeře jsme celkem v klidu přehráli jak první, tak druhou půlku. Výsledek 8:1 mohl být klidně dvojnásobný. Pro nás to bylo dalších 80 minut v zápřahu, dokázali jsme rozhodnout a domácí jsme nepustili do hry.

FŠ Litvínov - SK Roudnice 1:8 (0:4). Branky: Nguyen - Hájek 2, Kalaš 2, J. Martan 2, Špiner, Kořínek. 

Roudnice: Němec - Váňa, Hájek, Špiner, Oliva, Henych, Kalaš, J. Martan, Matoušek, Mikyna, Šámal (Bazinek, Šup, Kořínek, Pekař).

V sobotu 1. června se roudnické výběry představí na hřišti ABC Braník.

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS