Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

15.04.2024, 22:58
KP st. žáci: Brozany - Bezděkov / Roudnice B 0:4 (Gala, Henych, Hájek, Mikyna). 

 

14.04.2024, 20:26
OP st. přípravek - sk. Silver: Roudnice (dívky) Vědomice 4:13. 

 

14.04.2024, 18:19
I. A třída: Roudnice - Pokratice 4:1 (1:1). Branky: Malý 3, Hrbáček - Macel. 

 

14.04.2024, 10:40
Divize U13: Roudnice - Č. Lípa 14:3 (Králik 4, Opolzer 3, Drahozal 2, M. Honzajk, O. Honzajk, Bohatec, Kotrba, Rosa - Hofman, Černobila, Novotný). U12: Roudnice - Č. Lípa 19:2 (Fiala 5, Stuchlý 4, Bulíř 2, Havlák 2, Doubrava 2, Vilánek, Špiner, Květ, Fidler - Németh, Blecha). 

 

14.04.2024, 10:37
Divize U15: Varnsdorf - Roudnice 3:1 (Šefara, Lemonfa, Petráček - Kühnel). U14: Varnsdorf - Roudnice 2:7 (Hladík, Novotný - Procházka 3, Váňa 2, Hájek, Henych). 

 

14.04.2024, 10:35
II. liga WU18: Jihlava - Roudnice 6:0 (Suská 3, Klapková 2, Panáčková). 

 

14.04.2024, 10:34
OP ml. přípravek - sk. Silver: Podlusky B - Roudnice (dívky) 22:4. 

 

14.04.2024, 10:32
II. třída ml. žáci: Roudnice (dívky) - Černiv 3:1 (Nedorostová 3 - Novotný). 

 

14.04.2024, 10:31
I. B třída: V. Březno - Roudnice B 2:0 (Vichra 2). 

 

11.04.2024, 13:21
OP ml. přípravek - sk. Gold: Roudnice - Úštěk 17:10. 

 

07.04.2024, 20:00
II. liga WU18: Roudnice - České Budějovice 0:7 (0:4). Branky: Honnerová 2, Nalezená 2, Vítová, Skálová, vlastní. 

 

07.04.2024, 18:46
I. B třída: Roudnice B - Bohušovice 4:1 (1:1). Branky: Hlavsa 3, Šeba - Ortbauer.

 

07.04.2024, 13:55
II. liga WU13: Roudnice - Trutnov 3:2 pk (Hálová 2), Třebeš 2:1 (Hálová, Veselá), Sparta B 3:2 pk (Hálová 2). 

 

07.04.2024, 12:54
KP st. žáci: Bezděkov/Roudnice B - Rumburk 11:1 (T. Král 3, Toth 3, D. Král 2, Špiner, Matoušek, Šámal - Hruboš). 

 

06.04.2024, 21:04
I. A třída: Rumburk - Roudnice 1:0 (Burda). 

 

06.04.2024, 21:02
OP ml. přípravek - sk. Gold: Vědomice - Roudnice 12:15.

 

06.04.2024, 21:00
II. liga WU15: Roudnice - Slavoj Podolí Praha 2:0 (Nedorostová 2).

 

06.04.2024, 14:11
Divize U15: Roudnice - Děčín 21:0 (10:0). Branky: Kühnel 6, Král 4, Buk 3, Toth 3, Jelen 2, Krejza 2, Hála. U14: Roudnice - Děčín 11:1 (2:1). Branky: Henych 3, Hájek 2, Váňa 2, Němec, Gala, Špiner, Mikyna - Novák.

 

06.04.2024, 13:49
II. třída mladších žáků: Budyně - Roudnice (dívky) 2:3 (Botoš, Koutny - Veselá 3).

 

06.04.2024, 13:45
Divize U13: Dukla Praha - Roudnice 20:0 (8:0). Branky: Hrdlička 5, Kasl 4, Dvořák 3, Lamboj 2, Řechtáček 2, Baroš, Guri, Netík, vlastní. U12: Dukla Praha - Roudnice 2:6 (0:3). Branky: Marek, Strnad - Špiner 3, Fiala 2, Stuchlý.

 

06.04.2024, 13:32
OP ml. přípravek - sk. Silver: Roudnice (dívky) - Štětí 16:8.

 

05.04.2024, 10:26
O pohár SČVK ml. žáků: Brozany - Bezděkov/Roudnice 3:4 (Plch, Kubát, Bambula - Čížek, Starý, Černý, Moravec). 

 

03.04.2024, 20:02
Divize U13: Roudnice - Neratovice - Byškovice 2:13 (Králik 2 - Nedbal 5, Vokatý 3, Šolc, Žežulka, Hanzal, Lajn, Bodruh). U12: Roudnice - Neratovice - Byškovice 8:1 (Špiner 2, Doubrava, Vilánek, Stuchlý, Fiala, Havlák, Moulík - Špaček). 

 

31.03.2024, 18:27
I. A třída: Roudnice - Dušníky 1:3 (1:3). Branky: Slanička - Gabriel z pk., Pivoňka, Aubrecht. 

 

31.03.2024, 16:00
Divize U15: Cheb - Roudnice 2:11 (Voborník 2 - Kühnel 5, Jelen 2, Král 2, Gruncl, Lasch). U14: Cheb - Roudnice 2:3 (Štercl, vl. - Šup, Špiner, Hájek). 

 

30.03.2024, 14:27
I. B třída: Malšovice - Roudnice B 2:1 (Hynek 2 - J. Bartůněk). 

 

30.03.2024, 14:25
II. třída ml. žáci: Roudnice (dívky) - Úštěk 0:5 (Rešl 3, Loupal 2). 

 

30.03.2024, 12:07
Divize U13: Roudnice - Děčín 20:1 (Drahozal 4, Šeba 4, Králik 4, Opolzer 3, Kotrba 2, Sláma 2, M. Honzajk - Fridrich). U12: Roudnice - Děčín 11:2 (Stuchlý 4, Špiner 2, Květ 2, Bulíř, Doubrava, Černý - Fojta, Voříšek). 

 

30.03.2024, 12:04
KP st. žáci: Neštěmice - Roudnice B 7:2 (Assad 4, Vavrouš, Horský, Havlíček - Hála, Jelen). 

 

25.03.2024, 10:28
KP st. žáci: Roudnice B - Litoměřicko 5:2 (Král 3, Henych, Toth - Novotný 2). Ml. žáci: Bezděkov - Litoměřicko 5:0 (Čížek 2, Špiner 2, Havlák). 

 
Zápasy
Muži A | neděle 14.04.2024, 16:30
SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Pokratice-Litoměřice
4:1 (1:1)
 
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 13.04.2024, 11:00
FK Jiskra Velké Březno - SK Roudnice nad Labem B
2:0 (0:0)
 
Muži B | neděle 21.04.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk
 
Aktuální články
Z Kotliny vydolovala body jen čtrnáctka

V dalším divizním kole se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili ve Varnsdorfu, kde byli úspěšní jen napůl. Patnáctka podlehla o...

 
Béčko ztratilo duel v závěru

Na podzimní výhru 3:2 navázat nedokázali, ani nezopakovali výkon proti lídrovi z Bohušovic a ve Velkém Březně podlehli o dvě branky (0:2)....

 
V derby se hattrickem blýskl Malý

Okresní derby zvládli a vrátili soupeři podzimní prohru. Fotbalisté SK Roudnice porazili na domácím stadionu Sokol Pokratice - Litoměřice...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Změna na trenérských postech
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dvanáctka pomstila na Dukle třináctku
 
Roudnice smetla Junior
 
Skolili lídra, hattrick pro Hlavsu
 
Hoznédl: Prochodili jsme poločas
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS