Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Už se těší na další turnaj

04.09.2020 | sk

Celkem osmnáctka týmů r. 2012 a ml. (ktg. U9) se představila při letošním ročníku Polaban Cupu, který se odehrál na hřišti SK Roudnice nad Labem. Vítězem se staly fotbalové naděje Příbrami před FAJN Vestec a Bohemians. 

Hrálo se na čtyřech hřištích v počtu 1 + 4 ve třech skupinách po šesti. Následně celky vytvořily další skupiny o konečné 1. - 6. místo, 7. - 12. a 13. - 18. místo. 

"Měli jsme v turnaji dva výběry, takže se nám síly trochu roztříštily a výsledkově to nebylo úplně nejlepší. Nakonec jsme hráli až v té bronzové skupině skupině o 13. příčku, ale jsme docela spokojeni. Kluci narazili na silnou konkurenci, všichni si zahráli a užili si to. Už teď těšíme na další velký turnaj u nás, kterého se 19. září zúčastní dokonce 32 družstev z celé ČR. Tam už postavíme jen jeden tým, abychom věděli, jak na tom v porovnání s ostatními skutečně jsme," dodal roudnický trenér Roman Vilánek. 

 
Aktuální články
Fotbalové jaro v kraji nezačne

Fotbalové soutěže v kraji se dohrávat nebudou. Rozhodl o tom na svém pondělním zasedání Výkonný výbor Ústeckého KFS.  

 
Ozdravná kúra pro hlavní hřiště

V areálu Pod lipou se stále něco děje. Nezbytnou ozdravnou kúru už za sebou mají hřiště B, C a D (louka) a nyní se dočkal zasloužené...

 
Roudnice a Bezděkov spolu

Už je to jisté. Fotbalisté Roudnice a Bezděkova se v mužské kategorii spojí. Na základě vzájemné dohody obou klubů to potvrdilo dubnové...

 
Můžeme konečně trénovat
 
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat
 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl
 
Odešel Vlastimil Kocourek
 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS