Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na turnaji ÚKFS druhé místo pro U9

07.06.2021 | sk

Finálový turnaj ÚKFS mladších přípravek ktg. U9 (r. 2012 a ml.) v Roudnici nad Labem fotbalistům domácího SK vyšel. V konkurenci dalších osmi týmů skončili na druhém místě, když prohráli pouze s Teplicemi. 

V základní skupině roudnické naděje zvládly na úvod Ústí, pak si zastřílely s Litoměřickem. Ve finálové skupině poté podlehly teplickému výběru, ale zdolaly Most / Souš. 

"I když jsme nastoupili s některými mladšími kluky, přesto jsme turnaj zvládli velmi dobře. Kluci byli zapálení do hry, dařilo se jim. Asi nejlepší zápasy jsme sehráli proti Ústí a Mostu. Prohráli jsme jen s Teplicemi, které jsme nedávno v přáteláku porazili, ale to je celkem jedno. O výsledky totiž až tak nešlo. Jsme celkově spokojeni s hrou," zhodnotil turnaj jeden z domácích koučů Roman Vilánek.  

Výsledky: SK Roudnice - FK Ústí 8:5, FK Litoměřicko 23:3, FK Teplice 6:11, FK Baník Most / Souš 17:12.

 
Aktuální články
Otočili zápas ve druhé půli

V generálce na mistrovský start I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice nakonec utkali s rezervou Litoměřicka (II. třída), která před více...

 
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2
 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS