Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V přípravě tři přátelské duely

14.07.2021 | sk

Přípravu na nový ročník mistrovské soutěže zahájili fotbalisté SK Roudnice A v úterý 13. července v domácím prostředí. Trenér Jakub Pekař přivítal na prvním tréninku 15 hráčů. Chyběli zranění Dobiáš s Černým, pracovně zaneprázdněný Mikiska, dovolenkující se Mrázek a také Horváth.

"Nebyl s námi ani Hyťha, kterému skončilo hostování a zkouší se prosadit ve Štětí, no a Holouš by kvůli škole hrál raději někde v Praze. Naopak nově by u nás měli nastupovat Mikiska a Ryska," prozradil roudnický kouč.

Ten plánuje tréninky dvakrát týdně. "To budou společné tréninky, ale ještě jeden bude individuální. Příprava je hodně krátká, máme naplánovány tři zápasy a pak už se pojede naostro. Je ovšem možné, že si ještě nějaký přátelák v týdnu vložíme." 

Přípravné zápasy:  sobota 17. 7 od 16 hodin: Roudnice B (Rce), neděle 25. 7. od 15:30 Lovosice (Lovosice), sobota 31. 7. od 17 Litoměřicko (Rce). 

 
Aktuální články
Třígólový náskok na vítězství nestačil

V dalším ligovém kole se mladší žáci SK Roudnice představili na hřišti pražské Admiry. Třináctka už sice vedla o tři branky, ale...

 
Úspěšný výlet do Litvínova

Starší žáci SK Roudnice se z Litvínova vrátili se šesti body. Čtrnáctka porazila v divizním duelu domácí fotbalisty 4:2, patnáctka si...

 
Ve II. lize se rozkoukaly rychle

Starší žákyně SK Roudnice nad Labem za sebou mají úvodní tři kola při své premiérové sezóně v II. lize. A vedou si zatím skvěle,...

 
S posledním si snadno poradili
 
Z Ledvic s jedním bodem
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Třináctka jde v Poháru mládeže dál
 
Nejlepším hráčem se stal Vyzisk
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Z Benešova ligové týmy s prázdnou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.09.2021, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
3:2 pk (2:2)
 
Muži A | Neděle 26.09.2021, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
 
Muži B | Neděle 19.09.2021, 17:00
TJ Union Děčín - SK Roudnice nad Labem B
2:6 (1:3)
 
Muži B | Neděle 26.09.2021, 16:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Svádov-Olšinky
 
 
RSS