Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SK Roudnice cílí i na nejmenší

20.10.2021 | sk

Sportovní klub Roudnice nad Labem se zapojil do dotačního neinvestičního programu Rozvoj a podpora sportu 2021 - Podpora činnosti sportovních trenérů a fyzioterapeutů na MŠ a ZŠ 2021. A třeba v tomto týdnu už navštívil několik MŠ a ZŠ, děti pozval také do sportovní haly.  

"Jedná se o projekt, který navazuje na předešlou spolupráci se ZŠ. Jsme moc rádi, že díky finanční podpoře Národní sportovní agentury (NSA) se mohla tato spolupráce rozšířit a navázat nová s dalšími školkami a školami. Celkem máme v projektu zapojené čtyři mateřské a tři základní školy z Podřipska, Lovosicka, Mělnicka i Kladenska. V praxi to znamená, že pravidelně chodíme do těchto zařízení, popř. děti také svážíme autobusy do našeho areálu či haly a zapojujeme je do zábavných pohybových her. Odborným způsobem tak rozvíjíme jejich motorické dovednosti a schopnosti. Celkem bude v tomto projektu zapojeno více jak 300 dětí," prozrazuje Dominik Majer z SK Roudnice, který je jedním z trenérů projektu. 

"Máme velkou radost, protože i tyto aktivity by mohly posunout náš klub na další úroveň a zároveň třeba i pomoci k tomu, aby měly děti více pohybu. Zatím se jedná o pilotní projekt v tak velkém měřítku, i když navazuje na naše předchozí. Doufáme, že podpora NSA bude pokračovat i v roce 2022. Splnit všechny potřebné formální náležitosti bylo hodně náročné, ale my jsme to dokázali. Za to patří velký dík všem, kteří se na tom podíleli," říká předseda SK Roudnice Petr Týma.  

Projektu se s SK Roudnice účastní: MŠ Černuc, MŠ Masarykova Roudnice, MŠ Písnička Roudnice, MŠ Pohádka + Pampeliška Roudnice, ZŠ Vraňany, ZŠ Jungmannova Roudnice a ZŠ A. Baráka Lovosice.

Informace o projektu: Dominik Majer - mob. 737 274 821

 
Aktuální články
Halový turnaj vyhrálo Ústí, Roudnice třetí

Sportovní klub Roudnice uspořádal poslední listopadovou neděli v hale Pod lipou turnaj určený kategorii U11, který se uskutečnil v rámci...

 
Na závěr podzimu B tým naděloval

Jednoznačným výsledkem skončilo okresní derby I. B třídy, ve kterém fotbalisté SK Roudnice B porazili na domácím hřišti Bohušovice...

 
Rozlučka s šesti kousky

V podzimní derniéře I. A třídy si fotbalisté SK Roudnice poradili na domácí umělce s týmem SK Ervěnice / Jirkov, kterému nasázeli šest...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Po nadějném úvodu výprask
 
Splněná povinnost, nic víc
 
Nejlepším hráčem se stal Motejl
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Čtyři góly nestačily ani na bod
 
Rohlíček: Vyhrát jsme si nezasloužili
 
Zápasy
Muži A | Sobota 13.11.2021, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | Sobota 12.03.2022, 14:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 14.11.2021, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - Slavoj Bohušovice nad Ohří
6:0 (2:0)
 
Muži B | Neděle 13.03.2022, 14:30
Slavoj Bohušovice nad Ohří - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS