Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První domácí duely nevyšly

27.09.2022 | sk

Teprve první domácí utkání divize B v sezoně jim nevyšla podle představ. Starší žáci SK Roudnice nad Labem přenechali všechny body Slavii Karlovy Vary. Patnáctka podlehla 1:3, čtrnáctka 1:2.

Divize U15

Dominik Majer (trenér Roudnice): Bohužel se nám absolutně nepovedl začátek. Přitom v kabině jsme si říkali, jak je důležité ten začátek nezaspat. No a v 7. minutě jsme prohrávali už 2:0. Celý první poločas jsme byli bez energie, nevyvíjeli jsme na soupeře žádný tlak a pozdě dostupovali hráče. Soupeř hrál relativně v klidu, udělali jsme mu to strašně lehké. Přežili jsme penaltu i její dorážku a to i přesto, že jsme na ni téměř nereagovali. Do druhého poločasu jsme šli s jednou hráčskou změnou, ale hlavně úplně jinak nastavení. Najednou to šlo, dostupovali jsme soupeře a pomalu se dostávali do zápasu, snížili jsme na 1:2, ale relativně za chvíli dostali poslední gól. Druhý poločas byl ale jednoznačně lepší. Každopádně se kluci musí probrat a zamyslet se nad svým nasazením a přístupem, protože takhle to zatím není podle našich představ. Měli by rodičům vrátit tu jejich skvělou podporu, za kterou moc děkujeme. Teď už se soustředíme na středeční Aritmu, kde snad předvedeme mnohem lepší výkon.

Roudnice - K. Vary 1:3 (0:2). Branky: Murdych - Komárek 2, Wisniowski.

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Nepovím, Adelt - Rosenkranc, Murdych, Kunc - Pačes (Hála, Hykš, Svoboda, Krejza, Macháček).

Divize U14

Dominik Majer (trenér Roudnice): Vstup byl dobrý. Hned v 1. minutě relativně slušná šance, ale vyřešili jsme jinak, než se nabízelo. V 5. minutě přišlo naše první zaváhání a bohužel ho soupeř potrestal. Nicméně, hráli jsme opět na hraně rizika, drželi míč a kontrolovali hru. Naše rozehrávka byla naprosto úžasná, kooperace všech hráčů nám nesla ovoce a dostávali jsme se brzy nahoru. Jediné, co se nám nedaří, je prostě zakončení a finální fáze. Ale to přijde, musíme být trpěliví. Pokračovat s klidnou hlavou v té cestě, kterou jsme nastavili. Víc není co hodnotit. Klukům chci poděkovat a smeknout před nimi klobouk, protože ten výkon byl fakt fantastický. Děkuji také rodičům za skvělou podporu. Ve středu nás čeká Aritma a pevně věřím, že na výkon zase navážeme.

Roudnice - K. Vary 1:2 (0:1). Branky: Gruncl - Krček, Lukáš.

Roudnice: Materna - Husák, Pichl, Lasch, Krejza - Buk, Kýček - Kühnel, Krása, Gruncl - Král (Hála, Nepovím, Toth, Váňa).

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Futsalisté SKR remizovali s lídrem

Celý zápas dotahovali, nakonec vydřeli alespoň bod. Futsalisté divizního nováčka remizovali v domácím duelu 6. kola s vedoucím FC Sapa...

 
Futsalisté SKR vyhráli poprvé u soupeře

Divizní futsalisté SK Roudnice nad Labem A letos poprvé bodovali v hale soupeře. Výhru si přivezli z České Lípy, kde porazili domácí Reas...

 
Dobrý konec podzimu pro starší žáky

Starší žáci SK Roudnice hostili v dohrávaném 10. kole divize Fotbal Neratovice - Byškovice a na umělce se jim dařilo. Patnáctka zvítězila...

 
Rezerva se rozloučila prohrou
 
Tak už i Ervěnice - Jirkov
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Litvínovský kouč přiznal Roudnici gól
 
Ukončení spolupráce s M. Lačným
 
V Praze uspěla jen patnáctka
 
Smůla. K finále chyběla výběru U12 vteřina
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS