Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První domácí duely nevyšly

27.09.2022 | sk

Teprve první domácí utkání divize B v sezoně jim nevyšla podle představ. Starší žáci SK Roudnice nad Labem přenechali všechny body Slavii Karlovy Vary. Patnáctka podlehla 1:3, čtrnáctka 1:2.

Divize U15

Dominik Majer (trenér Roudnice): Bohužel se nám absolutně nepovedl začátek. Přitom v kabině jsme si říkali, jak je důležité ten začátek nezaspat. No a v 7. minutě jsme prohrávali už 2:0. Celý první poločas jsme byli bez energie, nevyvíjeli jsme na soupeře žádný tlak a pozdě dostupovali hráče. Soupeř hrál relativně v klidu, udělali jsme mu to strašně lehké. Přežili jsme penaltu i její dorážku a to i přesto, že jsme na ni téměř nereagovali. Do druhého poločasu jsme šli s jednou hráčskou změnou, ale hlavně úplně jinak nastavení. Najednou to šlo, dostupovali jsme soupeře a pomalu se dostávali do zápasu, snížili jsme na 1:2, ale relativně za chvíli dostali poslední gól. Druhý poločas byl ale jednoznačně lepší. Každopádně se kluci musí probrat a zamyslet se nad svým nasazením a přístupem, protože takhle to zatím není podle našich představ. Měli by rodičům vrátit tu jejich skvělou podporu, za kterou moc děkujeme. Teď už se soustředíme na středeční Aritmu, kde snad předvedeme mnohem lepší výkon.

Roudnice - K. Vary 1:3 (0:2). Branky: Murdych - Komárek 2, Wisniowski.

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Nepovím, Adelt - Rosenkranc, Murdych, Kunc - Pačes (Hála, Hykš, Svoboda, Krejza, Macháček).

Divize U14

Dominik Majer (trenér Roudnice): Vstup byl dobrý. Hned v 1. minutě relativně slušná šance, ale vyřešili jsme jinak, než se nabízelo. V 5. minutě přišlo naše první zaváhání a bohužel ho soupeř potrestal. Nicméně, hráli jsme opět na hraně rizika, drželi míč a kontrolovali hru. Naše rozehrávka byla naprosto úžasná, kooperace všech hráčů nám nesla ovoce a dostávali jsme se brzy nahoru. Jediné, co se nám nedaří, je prostě zakončení a finální fáze. Ale to přijde, musíme být trpěliví. Pokračovat s klidnou hlavou v té cestě, kterou jsme nastavili. Víc není co hodnotit. Klukům chci poděkovat a smeknout před nimi klobouk, protože ten výkon byl fakt fantastický. Děkuji také rodičům za skvělou podporu. Ve středu nás čeká Aritma a pevně věřím, že na výkon zase navážeme.

Roudnice - K. Vary 1:2 (0:1). Branky: Gruncl - Krček, Lukáš.

Roudnice: Materna - Husák, Pichl, Lasch, Krejza - Buk, Kýček - Kühnel, Krása, Gruncl - Král (Hála, Nepovím, Toth, Váňa).

 
Aktuální články
Nakonec nestačil ukazatel

Poslední podzimní vystoupení fotbalového B týmu SK Roudnice nenudilo. Na domácí umělce porazili svěřenci Bedřicha Matouška Dobkovice...

 
Béčko s Dobkovicemi, dorost s Bílinou

Mistrovský fotbalový podzim pro celky z Roudnicka o víkendu končí. Jako poslední se o body do tabulek utkají se svými soupeři muži SK...

 
Úspěšné přáteláky U15 a U14

Ani po skončení podzimní části mistrovských soutěží mládežnické týmy SK Roudnice nad Labem nezahálejí. Patnáctky a čtrnáctky si k...

 
Historie se opakovala, znovu jim dali šestku.
 
Miniturnaj roudnické přípravky U11
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nejlepším hráčem byl Hlaváček
 
Tempu Tempa nestačili
 
Patnáctka má cenný bod
 
Rezerva rozhodla po změně stran
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS