Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka má cenný bod

15.11.2022 | sk

V posledních podzimních mistrovských duelech hostily divizní výběry starších žáků SK Roudnice fotbalisty Dukly Praha. Patnáctka uhrála cennou remízu 0:0, čtrnáctka ale na jasného lídra soutěže nestačila a podlehla mu 1:8.    

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Bod proti hodně kvalitnímu soupeři určitě bereme. Dukla měla skvělé individuality, šikovné na balonu a byl to pro nás těžký zápas. Kluky musím pochválit za jejich nasezení, odhodlání a týmovou organizaci hry. Naopak nám chyběl klid na míči a větší odvaha ve hře směrem dopředu, hlavně v prostřední třetině hřiště, kde jsme zbytečně ztráceli balony. Každý zápas proti takhle kvalitnímu soupeři nás může posunout a ukáže nám naše nedostatky, na kterých je stále potřeba pracovat. Děkujeme klukům z Dukly za přínosné utkání a rodičům za velkou podporu. I když to bylo poslední podzimní mistrovské utkání, tak sezóna pro nás určitě ještě nekončí. Trénovat  budeme do půlky prosince a čekají nás ještě přípravná utkání s Mostem, Motorletem i Teplicemi.

SK Roudnice - FK Dukla Praha 0:0

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Nepovím - Macháček, Svoboda, Murdych, Kunc - Pačes (Rosenkranc, Vondráček, Krejza, Hála).

Divize U14

Dominik Majer (trenér Roudnice): V posledním soutěžním zápase podzimu proti Dukle jsme věděli, že nemáme co ztratit. Tento ročník Dukly patří k nejlepším v republice a my s ním chtěli hrát otevřenou partii. Nabádal jsem kluky hlavně k zodpovědnosti a nasazení - to je totiž recept na každého soupeře. Po dlouhé době jsem kluky po skončení zápasu pochválil. První půlka byla totiž velmi slušná, sice jsme si pořádně nic nevytvořili, ale potěšila mě organizace naší hry a nasazení našich chlapců. Do druhé poloviny jsme chtěli vstoupit úplně stejně, bohužel jsme ale nezachytili začátek a nechali si vstřelit dva rychlé góly. Jediné, co bych vytknul našim chlapcům, je obranná činnost při standardních situacích soupeře - zejména při rohu, tam jsme nedůrazní a nereagujeme. Teď nás čeká velmi dlouhá pauza, ale naplánováno máme spoustu přátelských utkání, ve kterých se soustředíme na odstranění všech nedostatků. Na závěr chci pogratulovat Dukle ke skvělému výkonu a vítězství. Také bych rád poděkoval těm rodičům, co nás pravidelně podporují, je to pro nás velmi důležité. 

Roudnice - Dukla 1:8 (0:3). Branky: Gruncl - Cibulka 3, Korbel 2, Holub, Srb, Tolokonnikov. 

Roudnice: Hála - Husák, Pichl, Lasch, Krejza - Kýček, Buk, Hrbáček - Kostelník, Král, Gruncl (Materna, Nepovím, Krajník).

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Futsalisté SKR remizovali s lídrem

Celý zápas dotahovali, nakonec vydřeli alespoň bod. Futsalisté divizního nováčka remizovali v domácím duelu 6. kola s vedoucím FC Sapa...

 
Futsalisté SKR vyhráli poprvé u soupeře

Divizní futsalisté SK Roudnice nad Labem A letos poprvé bodovali v hale soupeře. Výhru si přivezli z České Lípy, kde porazili domácí Reas...

 
Dobrý konec podzimu pro starší žáky

Starší žáci SK Roudnice hostili v dohrávaném 10. kole divize Fotbal Neratovice - Byškovice a na umělce se jim dařilo. Patnáctka zvítězila...

 
Rezerva se rozloučila prohrou
 
Tak už i Ervěnice - Jirkov
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Litvínovský kouč přiznal Roudnici gól
 
Ukončení spolupráce s M. Lačným
 
V Praze uspěla jen patnáctka
 
Smůla. K finále chyběla výběru U12 vteřina
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS