Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tempu Tempa nestačili

15.11.2022 | sk

V posledním kole žákovské ligy se nedaly na hřišti Tempa, které patří v obou kategoriích k nejlepším, čekat bodové zázraky. Ty také nepřišly, třináctka podlehla domácímu výběru 12:3, dvanáctka bohužel nestíhala a odvezla si ještě větší příděl.  


Liga U13

Patrik Pospíšil (trenér Roudnice): Na závěr podzimu nás čekala cesta do Prahy, kde nás hostilo Tempo. To bylo před duelem na čtvrtém místě, takže se vědělo, že to pro nás bude velmi těžké. V úvodu se nám podařilo určovat rychlost hry. Bylo nás plné hřiště, každý z hráčů chtěl ukázat maximum. Napadali jsme již od soupeřovy rozehrávky a cílem bylo právě tuto rozehrávku znepříjemnit, což se nám skoro celý zápas dařilo. Ovšem soupeř byl velmi kvalitní a v mnoha případech se z tohoto tlaku dostal. Zároveň jsme chtěli být také střelecky aktivní a ačkoliv to většinou neskončilo gólem, tak branka soupeře byla ohrožována z každé pozice. Utkání bylo celkově povedené a hodnotím ho i přes prohru pozitivně. Přes zimu se budeme muset zaměřit na naše nedostatky, abychom na jaře měli další kvalitní zápasy a konečně se dostavil nějaký zisk ve formě bodu a hlavně radosti z fotbalu.

FC Tempo Praha - SK Roudnice 12:3 (Bendík 4, Bejček 4, Hybel 2, Vlášek, Ondica - Gala, Jindřich, Daňkovský).

Roudnice: Pekař, Němec, Chramosta, Hájek, Jindřich, J. Martan, M. Martan, Špiner, Oliva, Dlouhý, Kalaš, Šup, Gala, Daňkovský, Henych, Šimon, Váňa, Kořínek. 

Liga U12

Josef Horáček (trenér Roudnice): Soupeř byl kvalitativně někde úplně jinde. Tabulku vede zaslouženě. Nás zlomila druhá třicetiminutovka, ve které jsme dostali rychle tři góly a úplně jsme se odevzdali soupeři. Ten toho využil a dával nám jeden gól za druhým.  

FC Tempo Praha - SK Roudnice 21:0 (Mozgan 6, Keseli, Nora, Plechyi, Tichý, Palán, Prokeš po 2, Kolář, Rudyy, Brichnáč).

Roudnice: Horáček, Kotrba, Rosa, Brabcová, Mäsiar, Opolzer, Hambálek, Drahozal, Valenta, Bureš, Bohatec, Šeba, Macák. 

 
Aktuální články
Roudnice podlehla Odřichovu 3:4

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice účastníkovi krajského přeboru z Oldřichova 3:4. Po prohraném poločase sice...

 
Fotbalový ples 2023

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V sobotu 4. února pořádal SK...

 
Futsalové derby Pod lipou

Futsalisté SK Roudnice nad Labem, kterým se v letošním ročníku krajského přeboru daří, hostí v dalším kole v regionálním derby FC...

 
Ceny v plesové tombole
 
Vstupenky na ples i na pokladně
 
Výhra béčka v přípravě
 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS