Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála

23.01.2023 | sk

Roudnické týmy dospělých sehrály první přípravná utkání v novém roce. Áčko se utkalo s mladými farmáři (4. divize U19), béčko přivítalo výběr z Dolních Beřkovic (7. II. třída Mělnicka). V neděli začal padat na umělku těžký mokrý sníh, takže se muselo hrát ve ztížených podmínkách, které kombinacím příliš nepřály.  

"Utkání splnilo účel v tom, že se kluci proběhli. O fotbale to na tom terénu tak úplně nebylo, podmínky byly hodně náročné. Hráči však dostali velkou porci minut, takže alespoň v tomto panuje u nás spokojenost," poznamenal po duelu Daniel Slezák, který roudnický tým vedl.

"Po fotbalové stránce jsme byli možná i lepší, ale místo toho, abychom hráli na tom těžkém terénu rychle nahoru, zbytečně jsme si to v rozehrávce komplikovali. Šancí jsme měli mraky, ovšem nedali jsme je," zhodnotil duel trenér VOŠ a SOŠ Jakub Pekař. 

Roudnice - VOŠ a SOŠ Roudnice 4:0 (2:0). Branky: Holcman 2, Možný, Vacek. 

Roudnice: Doležal - Černý, Ryska, Jarůšek - J. Hlavsa, Vacátko, Rubín, Holcman, Barcal - Možný, Bláža. Od 60. min.: Holub - Černý, Husák, Jarůšek - K. Hubený, Holcman, Vacek, Tajč, Matuszewski - Možný, Bláža.  

VOŠ a SOŠ: Naimann - Vehle, Marejka, Hotovec, Kafka - Kliment, Čížek, Hrbáček, Štajnc, Melichar - Fidler. II. poločas: Poborský, Bouček, Kulhan, Kafka - Březina, Bidlo, Kotrba, Hrbáček, Bálek, Tumpach.

Po prvním týmu vyrazily na umělku před 18. hodinou celky SK Roudnice B a Slovanu Dolní Beřkovice. 

"Byl to pro nás první zápas po zhruba měsíční pauze na terénu, který toho moc neumožňoval. Soupeř byl posílený o několik hráčů z vyšších soutěží, takže i z toho důvodu to pro nás bylo přínosné. Ukázalo se, že ještě musíme zapracovat na fyzičce," poznamenal trenér domácích Bedřich Matoušek.

Roudnice B - D. Beřkovice 1:4 (0:2). Branky: Hlaváček - Menčl 2, Petrov, Kvída. 

Roudnice B: Balcar - Pokorný, Husák, Matuszewski - Jirásek, Hlaváček, Vacek, Tajč, Škoda - Grepl, M. Hlavsa (Kašpar, Adelt, Čaněk, Broft, Hendrich, Valina).

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Drama se šťastným koncem

Tentokrát měli namále. Futsalisté SK Roudnice nad Labem vydřeli tři body s Benešovem až těsně před koncem, kdy o jejich těsné výhře...

 
Béčko dostalo od Lenešic čtyřku

Bídná koncovka. Především ta byla důvodem, proč fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném duelu neuspěli. Na domácí umělce podlehli...

 
Přestřelka v přípravě s Mělníkem

Celkem 12 branek bylo k vidění v dalším přípravném utkání fotbalistů SK Roudnice nad Labem A. Ti na domácí umělce porazili v sobotním...

 
Áčko s Mělníkem, béčko s Lenešicemi
 
Rezerva si v další přípravě zastřílela
 
Béčko přivítá Mšené - lázně
 
Roudničtí vyloupili i Sapu
 
V souboji B týmů úspěšnější Roudnice
 
Hoznédl: Nehráli jsme druhé housle
 
Áčko s Brnou až od 17 hodin
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS