Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začínáme zase trénovat

28.04.2020 | sk

Konečně nastává doba, kdy se pomalu začneme všichni vracet na hřiště. Ale v tuto chvíli stále platí nařízení, která kolektivní sportování výrazně omezují. Z toho důvodu prozatím uvolníme jen některé kategorie, kde dokážeme tato nařízení realizovat.

Starší žáci (r. 2005, 2006) - začínají trénink v intervalu UT a CT počínaje 30. 4.

Mladší žáci (r. 2007, 2008) - začínají trénink v intervalu ST a PA počínaje 29. 4.

Přípravky (2009 a níže) - začínají trénink až s povolením kontaktního tréninku. V tuto chvíli je to plánováno na 25. 5., pokud dojde k uvolnění dříve, začnou ihned trénovat.

Trenérská schůze - v týdnu od 25.5., případně dříve, pokud by došlo k povolení kontaktního tréninku a začaly by trénovat všechny kategorie.

Jakým způsobem musí trénink probíhat?
Na jednom hřišti může trénovat skupina čítající max 10 osob (včetně trenéra). Tzn. že lze využít hřiště B a C a k tomu "louku". Dohromady tedy může trénovat 30 osob z jednoho týmu. Je nutné dodržet v každé skupině po dobu tréninku 2 metry odstup každého z hráčů.

Jak přijdou hráči připraveni?
Hráči na trénink dorazí v roušce (nebo jiném krytí dýchacích cest) a budou při příchodu udržovat požadovaný odstup. Hráči dorazí již převléknutí na TJ a z ní také rovnou odjedou domů. Během tréninku nebude možné využívat šatny ani sociální zařízení. Hráči také obdrží formuláře o bezinfekčnosti a o souhlasu rodičů s tréninkem (přinést podepsaný).

Kudy bude vstup na trénink?
Vstup na trénink bude bočním vchodem od garáží. Tréninkové pomůcky budou umístěny v garáži, případně si je trenéři mohou vozit v autě.

Jak bude probíhat střídání ročníků na hrací ploše k tréninku?
Jednotlivé ročníky se nesmí mísit. Proto ročník, který bude začínat trénink dřív, jej bude ukončovat (závěrečná promluva, protažení apod.) u lajny směrem k příjezdové cestě k areálu. Tým, který bude na trénink přicházet, bude trénink začínat (úvodní promluva apod.) u lajny u louky.

Mám jako trenér nějaké povinnosti?
Je potřeba dohlédnout na výše zmiňované a také mít u sebe desinfekční prostředky pro nenadálou potřebu. Určitě stačí malá lahvička s desinfekcí. Trenér by měl mít roušku (ústenku) po celou dobu tréninku. Pokud bude dostatečně vzdálen od hráčů, měl by jí určitě mít alespoň u sebe pro nenadálé případy.

"Věřím, že již brzy budeme trénovat naprosto normálně a vrátíme se k normálnímu způsobu přípravy. Do té doby vám chci předem poděkovat za spolupráci a trpělivost a těším se na setkávání se na hřišti," dodává šéftrenér mládeže SK Roudnice Matěj Lačný.

 
Aktuální články
Otočili zápas ve druhé půli

V generálce na mistrovský start I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice nakonec utkali s rezervou Litoměřicka (II. třída), která před více...

 
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2
 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS