Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lačný: Udělali jsme kus práce

07.07.2020 | sk

Fotbalová sezona 2019 - 2020 je pro týmy SK Roudnice definitivně uzavřena. A po rozlučkách a dokopných je čas na krátkou pauzu.  

"Ahoj trenéři a vedoucí, všem týmům již začala letní pauza a zasloužený odpočinek od fotbalových starostí. Rád bych vám všem poděkoval za uplynulou sezonu. I přes to, že byla výrazně ovlivněna situací kolem COVID-19, jsem přesvědčen, že to byla sezona úspěšná. V každém týmu jsme udělali kus práce a o to se nám bude lépe vstupovat do sezony následující. Užijte si čas dovolených, pořádně si odpočiňte s rodinami a načerpejte sílu i motivaci do další sezony. Těším se na další fotbalový rok a na to, že společně SKR posuneme zase o kousek dál," dodal šéftrenér mládeže SK Roudnice nad Labem Matěj Lačný. 

 
Aktuální články
Otočili zápas ve druhé půli

V generálce na mistrovský start I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice nakonec utkali s rezervou Litoměřicka (II. třída), která před více...

 
Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2. 

 
B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

 
Roudnice zdolala Lovosice 4:2
 
Na úvod duel mezi A a B týmem
 
V přípravě tři přátelské duely
 
Nový ročník dospělých rozlosován
 
Sešívaní vítězem Roudnice Cupu
 
Memoriál Vladimíra Betky pro Dynamo
 
Valná hromada SK Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Neděle 08.08.2021, 10:15
FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS