Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko povede Lukáš Mück

17.01.2024 | lap

Při zahájení zimní přípravy fotbalistů SK Roudnice nad Labem se kromě několika nových hráčů představil také trenér Lukáš Mück (33), který povede B tým v jarních odvetách I. B třídy. A nečeká ho nic jednoduchého, celek z Podřipska je po polovině soutěže až na 14. příčce s 13 body. 

B tým se bude připravovat v úvodu společně s áčkem. "Jsme dohodnutí s trenérem A týmu, že na začátku budou tréninky společné, přece jen se potřebuji s hráči seznámit. Časem pak družstva rozdělíme," dodal Mück, který povede mužstvo s Bedřichem Matouškem.

Lukáš Mück přišel do Roudnice z FK Příbram, kde v podzimní části vedl dorostenecké výběry U16, v závěru i U18. "V Příbrami jsem ukončil spolupráci, takže jsem byl volný a rád jsem nabídku přijal. V Roudnici to znám, líbí se mi tady a byli jsme v kontaktu už před asi dvěma lety. Bydlím na okraji Prahy, takže po dálnici je to nějakých dvacet minut," našel klady nového působiště mladý kouč, který kromě dorosteneckých výběrů vedl v minulosti i celky dospělých, např. Horky či Zličín. Při svém představení naznačil, že bude klást důraz na dobrou kondici. "Budu rád, když se budeme prezentovat ofenzivním stylem. A nejlepším způsobem, jak soupeři znepříjemnit rozehrávku a zneklidnit ho, je včasné a důrazné napadání. Tedy rychle získat míč a zakončovat. No a k tomu je fyzička třeba." 

Zatímco před časem vedení SKR lákalo Lukáše Mücka k prvnímu týmu, nyní bude u rezervy. Není to pro něho málo? "Ne, takhle to vůbec neberu. Fotbal mě baví a krajské soutěže mají kvalitu. A láká mě možnost vyzkoušet si nové prostředí, jiný region, který je asi v mnohém odlišný od Prahy či středních Čech," poznamenal nováček na trenérské lavičce SK Roudnice B. Ve své aktivní fotbalové kariéře (navíc hrál závodně i florbal a hokejbal) prošel mnoha týmy, ale s návratem na trávník v Roudnici nepočítá. "Ne, takhle jsem opravdu neuvažoval. Mám problémy s levým kolenem, ale hlavně je pro mě teď prioritou trénování, které mě hodně baví. A asi to mám i po tátovi, který na Admiře vedl gólmany. Viděl jsem na prvním tréninku hodně kluků, tak věřím, že se zvedneme a budu rád, když k tomu také nějakým způsobem pomůžu." 

 
Zápasy
Muži A | neděle 14.04.2024, 16:30
SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Pokratice-Litoměřice
4:1 (1:1)
 
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 13.04.2024, 11:00
FK Jiskra Velké Březno - SK Roudnice nad Labem B
2:0 (0:0)
 
Muži B | neděle 21.04.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Slavoj Úštěk
 
Aktuální články
Z Kotliny vydolovala body jen čtrnáctka

V dalším divizním kole se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili ve Varnsdorfu, kde byli úspěšní jen napůl. Patnáctka podlehla o...

 
Béčko ztratilo duel v závěru

Na podzimní výhru 3:2 navázat nedokázali, ani nezopakovali výkon proti lídrovi z Bohušovic a ve Velkém Březně podlehli o dvě branky (0:2)....

 
V derby se hattrickem blýskl Malý

Okresní derby zvládli a vrátili soupeři podzimní prohru. Fotbalisté SK Roudnice porazili na domácím stadionu Sokol Pokratice - Litoměřice...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Změna na trenérských postech
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dvanáctka pomstila na Dukle třináctku
 
Roudnice smetla Junior
 
Skolili lídra, hattrick pro Hlavsu
 
Hoznédl: Prochodili jsme poločas
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS