Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtrnáctka prohrávala 0:3, ale otočila zápas

23.04.2024 | lap

V dalším divizním kole hostily výběry starších žáků SK Roudnice nad Labem celky SK Aritma Praha. Patnáctka nenavázala na podzimní výhru a podlehla 2:5, naopak čtrnáctka vrátila soupeři prohru, když otočila zápas a připsala si tři body po těsném vítězství 4:3. 

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): V první půlce jsme byli na balonu a snažili se hledat skulinky proti v bloku bránícímu soupeři. Několikrát jsme se pěkně dostali do šestnáctky, ale chyběla nám tam větší kvalita a větší počet hráčů. Bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku. Soupeř hrál většinou dlouhé míče, které jsme zachytávali. S čím jsme ovšem měli problémy, tak to byly standardky. Dvakrát jsme inkasovali přímo z rohu a jednou po standardní situaci ze strany. Ve druhé půlce jsme snížili z penalty na 2:3. Poté jsme to ještě více otevřeli a soupeř přidal do otevřené obrany další dva góly. V tu chvíli už jsme byli v deseti, když pro zranění odstoupil Tomáš Král. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení. Kluci zaslouží pochvalu, že se i v těžkých situacích neustále snaží hrát konstruktivně a tvořit. Gratulujeme soupeři k třem bodům a děkujeme rodičům za podporu.

Roudnice - Aritma 2:5 (1:3). Branky: Kühnel, Krejza - Sládek 2, Magendans, List,  Dragon, 

Roudnice: Hála - D. Král, Krása, Válek, Kýček - Buk, Jelen, Krejza - Lasch, Kühnel, Gruncl (T. Král, Tóth, Nepovím, Krajník, Němec).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér SK Roudnice): Do zápasu s Aritmou jsme chtěli vstoupit lépe než minulý rok na hřišti soupeře, kde jsme obdrželi debakl 1:7. Bohužel se nám to nepovedlo a po půlhodině jsme prohrávali 0:3. Po třetím inkasovaném gólu jsme začali být draví, najednou jsme chtěli hrát a se zápasem něco udělat. Začali jsme si také vytvářet šance a do poločasu snížili na 2:3. Druhá půlka byla pro nás výhodnější, hráli jsme po větru a byli také v naprosto jiném naladění. Většinu poločasu jsme soupeře přehrávali a byli často kolem jeho vápna, srovnání zařídil krásnou střelou do šibenice z 25 metrů Procházka. Po obrovském tlaku a dobrém napadání jsme donutili soupeře zakopávat míče mimo hřiště a z jednoho vybojovaného rohu se nám podařilo dát na 4:3. Takže pochvala za druhou půlku, za bojovnost a chuť se zápasem něco udělat. 

Roudnice - Aritma 4:3 (2:3). Branky: Procházka 2, Nepovím, Henych - Rusňák, Řeháček, Crippa. 

Roudnice: Němec - Nepovím, Oliva, Gala, Špiner, Bazinek, Henych, Mikyna, Šup, Procházka, Matoušek (Pekař, Šeba, Kalaš, Šámal). 

V sobotu 27. dubna se roudnické výběry představí na hřišti SK Podlipan Přišimasy, kde je čeká Viktorka Žižkov.

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS