Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostu nastříleli pět branek

04.02.2024 | lap

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B porazili ve víkendovém přípravném duelu dorostence FF VOŠ a SOŠ Roudnice U18. Zatímco hostitelé se prosadili pětkrát, mladý tým soupeře dokázal skórovat jen jednou, když se z penalty trefil Dětinský.  

Jakub Pekař (trenér VOŠ a SOŠ Roudnice U18): Počítali jsme s tím, že nás čeká těžké utkání. S tím jsme do toho šli, chtěli jsme si vyzkoušet jiný způsob hry. Trochu nás srazilo, že jsme brzy inkasovali po rozehraném autu, ale pak jsme hráli slušně. Až těsně před půlí jsme znovu dostali gól. Ve druhém poločase jsme také hráli solidně, jenže kolem 75. minuty přidali domácí hned dva góly a bylo to. Ale těší mě, že jsme měli také šance, chvílemi jsme domácí přehrávali a velmi dobře se zapojili i čtyři teprve patnáctiletí borci. Snažili jsme se o náročnou rozehru, která celkem vycházela. Projevila se však větší zkušenost soupeře a logicky také jeho silová převaha. Ale bylo to užitečné utkání, ve kterém jsme viděli také několik zajímavých individuálních výkonů.  

Lukáš Mück (trenér Roudnice B): Jsem spokojený a rád, že se probudili střelci. Bylo to povinné vítězství, přece jenom, hráli jsme proti dorostu, ale musím pochválit soupeře, který měl šance a místy nás i přehrál. Výsledek 5:1 je pěkný, ale je tam stále na čem pracovat. Musíme hrát jednodušeji a bez chyb v obraně. Ale na to budou zaměřeny tréninky i přáteláky. Jak už jsem zmiňoval, chceme se prezentovat ofenzivním stylem a tímto směrem budeme pokračovat. Chtěl bych dnes také poděkovat klukům za výkony a divákům za hojnou účast. 

Roudnice B - VOŠ a SOŠ U18 5:1 (2:0). Branky: Vacátko 2, Škoda, Grepl, Valina - Dětinský.

Roudnice B: Balcar - Poborský, Čaněk, Kuchař, Matuszewski - Šeba, Grepl, Dlouhý, Dobiáš, Barcal - Škoda (Chaloupka, Hlaváček, Vacátko, Valina, Ivanič, Bříza). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS