Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctka pomstila na Dukle třináctku

09.04.2024 | lap

V dalším kole se výběry mladších žáků SK Roudnice nad Labem představily v Ruzyni, kde se utkaly s pražskou Duklou. Třináctka na domácí nestačila, ale dvanáctka v duelu proti třetímu týmu tabulky uspěla a vede soutěž o pět bodů před Neratovicemi - Byškovicemi. 

Divize U13

Na první branku se čekalo jen do páté minuty, kdy se v dresu favorita prosadil Kasl. Do konce první třetiny inkasovali hosté ještě čtyřikrát a pět branek dostali i v prostřední části. V té poslední už rezignovali a také podruhé v sezoně schytali od Dukly debakl (na podzim 8:23).  

FK Dukla Praha - SK Roudnice 20:0. Branky: Hrdlička 5, Kasl 4, Dvořák 3, Lamboj 2, Řechtáček 2, Baroš, Guri, Netík, vlastní. 

Roudnice: Pekař, M. Honzajk, Opolzer, O. Honzajk, Drahozal, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Mäsiar, Kotrba, Sláma, Rosa. 

U12

Roman Vilánek (trenér Roudnice): Je to za námi, velmi těžký týden dopadl nad očekávání dobře a kluci si zaslouží velkou pochvalu. Náš šestý zápas v tomto týdnu s top soupeři skončil opět vítězstvím. První dvě třetiny jsme hráli výborně, kombinovali, vytvářeli si spoustu šancí a i přesto, že s proměňováním jsme měli problémy, tak po dvou třetinách jsme vedli 5:0. Třetí část utkání už neměla takové tempo, my jsme hned na začátku nabídli Dukle šanci laxní rozehrávkou a ona ji dokázala využít. Chvíli nám trvalo než jsme se oklepali, ale když Vilda přidal šestý gól - bylo rozhodnuto. Soupeře ani tak nepřešla chuť utkání zdramatizovat a v závěru přidal druhou branku. Herně to nebylo úplně nejlepší, ale i přesto pohodová výhra se spoustou zajímavých akcí a gólovek. Děkujeme rodičům za podporu a hlasité fandění.

FK Dukla Praha - SK Roudnice 2:6. Branky: Marek, Strnad - Špiner 3, Fiala 2, Stuchlý.

Roudnice: Kočí, Kelner, Bulíř, Doubrava, Vilánek, Stuchlý, Špiner, Plecitý, Štolba, Fiala, Starý, Štorek, Květ, Čížek, Černý, Havlák. 

V dalším kole hostí roudnické výběry v sobotu 13. dubna Českou Lípu. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS