Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Futsalisté SKR vyhráli poprvé u soupeře

22.11.2023 | lap

Divizní futsalisté SK Roudnice nad Labem A letos poprvé bodovali v hale soupeře. Výhru si přivezli z České Lípy, kde porazili domácí Reas 10:6. 

A to přitom mělo trenérské duo nováčka soutěže Beránek - Čížek problémy se složením sestavy. Z důvodu absence hned patnácti hráčů byli nuceni povolat pět nováčků. Do týmu se po delší pauze vrátili Nikolas Dobiáš a Martin Rejman, futsalovou premiéru okusili Petr Fischer a Tomáš Sůra, v brance poté za A tým poprvé nastoupila stálice B týmu Pavel Rieger, jenž musel zaskočit za Václava Čížka, který stál za červenou kartu v posledním domácím utkání. Přesto to celku z Podřipska vyšlo. Hattrickem se blýskli Pokorný a Fischer. Ten se také dostal do sestavy kola.
 
Reas Česká Lípa - SK Roudnice 6:10 (2:2). Branky a asistence: 14. Halbich, 16. France (Kliment), 24. Ramisch (Konečný), 27. Halbich (Pajkrt), 28. Kliment (Pajkrt), 36. Kapitán (Konečný) - 5. Sůra, 6. Macháček (Rejman), 22. Čížek (Dobiáš), 26. Fischer, 28. Fischer, 29. Pokorný (Čížek), 31. Pokorný, 32. Fischer, 34. Rejman (Fischer), 36. Pokorný (Čížek). Rozhodčí: Macháček, Nauš. Nejlepší hráči utkání: Fischer (Roudnice), Halbich (Česká Lípa), Macháček (Roudnice).

SK Roudnice: Rieger - Macháček, Rejman, Sůra, Fischer, Pokorný, Dobiáš, Čížek.

Sestava 5. kola: Dvořák (Brandýsek) - Doležal (Kladno), Látal (Praha), Fischer (Roudnice), Šlejmar (Benešov).

V čele divize A je prozatím dvojice Sapa Praha (má o jeden odehraný zápas více) a Tenisáci Benešov. Za nimi je s mírným bodovým odstupem hned čtveřice klubů, Turnov, Pampuch Liberec, Roudnice a Brandýsek. Na druhém konci tabulky zůstávají Česká Lípa, Kladno, Liberecké Gazely a Mělník B. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Drama se šťastným koncem

Tentokrát měli namále. Futsalisté SK Roudnice nad Labem vydřeli tři body s Benešovem až těsně před koncem, kdy o jejich těsné výhře...

 
Béčko dostalo od Lenešic čtyřku

Bídná koncovka. Především ta byla důvodem, proč fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném duelu neuspěli. Na domácí umělce podlehli...

 
Přestřelka v přípravě s Mělníkem

Celkem 12 branek bylo k vidění v dalším přípravném utkání fotbalistů SK Roudnice nad Labem A. Ti na domácí umělce porazili v sobotním...

 
Áčko s Mělníkem, béčko s Lenešicemi
 
Rezerva si v další přípravě zastřílela
 
Béčko přivítá Mšené - lázně
 
Roudničtí vyloupili i Sapu
 
V souboji B týmů úspěšnější Roudnice
 
Hoznédl: Nehráli jsme druhé housle
 
Áčko s Brnou až od 17 hodin
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS