Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Litvínovský kouč přiznal Roudnici gól

15.11.2023 | lap

Poslední podzimní mistrovské duely mladší žáci SK Roudnice nad Labem zvládli na jedničku. V domácím prostředí porazily oba výběry FŠ Litvínov. Gesto fair play předvedl trenér hostující třináctky, který roudnickému týmu přiznal gól. 

Divize U13 

Roudničtí fotbalisté si po velkém boji poradili s Litvínovem a přezimují na 10. příčce divizní tabulky skupiny B.
 
Josef Horáček (trenér SK Roudnice): V posledním kole nás čekal těžký soupeř z Litvínova. Zápas nabral tempo nahoru dolů, akce střídala akci, kluci jezdili, snažili se, bojovali a do poslední třetiny jsme šli s náskokem tří gólů. Bohužel se nám vstup nepovedl a dostali jsme rychle čtyři branky, takže rázem jsme prohrávali. Ale nesložilo nás to, bojovali jsme a nakonec slavíme vítězství 11:8. Velká čest ale především trenérovi z Litvínova. Když jsme totiž dali regulérní gól a rozhodčí nám odpískal ofsajd, tak on sám od zvedl ruku a řekl, že ofsajd nebyl. Klobouk dolů, víc takových trenérů. 

Roudnice - Litvínov 10:8. Branky: Králik 4, Opolzer 2, M. Honzajk, Drahozal, Bureš, Šeba, Patík - Ruml 5, Peksa, Tichý, Nguyen. 

Roudnice: Horáček, Zatloukal, M. Honzajk, Opolzer, O. Honzajk, Drahozal, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Mäsiar.

Divize U12

Duel s posledním Litvínovem měl jednoznačný průběh. Hosté se dočkali čestného úspěchu až v 60. minutě. Po podzimu vede Roudnice o pět bodů před trojicí pronásledovatelů 

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Hladké vítězství s celkem FŠ Litvínov. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a jednoznačně dominovali ve všech třetinách. Střelecky se dnes dařilo všem a to nás velice těší. My bychom ale potřebovali hrát víc náročnějších zápasů, abychom byli také pod tlakem. Ideální by bylo třeba rozdělit skupiny a ty lepší týmy postavit proti sobě. 

Roudnice - Litvínov 26:1. Branky: Vilánek 4, Doubrava 4, Fiala 3, Fidler 2, Stuchlý 2, Kumpricht 2, Štorek 2, Moulík 2, Špiner 2, Bulíř, Plecitý, Kelner - Sippl.

Roudnice: Kočí, Vilánek, Bulíř, Plecitý, Fiala, Špiner, Starý, Štolba, Fidler, Kumpricht, Doubrava, Kelner, Čížek, Stuchlý, Štorek, Klír, Moulík.

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Futsalisté SKR remizovali s lídrem

Celý zápas dotahovali, nakonec vydřeli alespoň bod. Futsalisté divizního nováčka remizovali v domácím duelu 6. kola s vedoucím FC Sapa...

 
Futsalisté SKR vyhráli poprvé u soupeře

Divizní futsalisté SK Roudnice nad Labem A letos poprvé bodovali v hale soupeře. Výhru si přivezli z České Lípy, kde porazili domácí Reas...

 
Dobrý konec podzimu pro starší žáky

Starší žáci SK Roudnice hostili v dohrávaném 10. kole divize Fotbal Neratovice - Byškovice a na umělce se jim dařilo. Patnáctka zvítězila...

 
Rezerva se rozloučila prohrou
 
Tak už i Ervěnice - Jirkov
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Ukončení spolupráce s M. Lačným
 
V Praze uspěla jen patnáctka
 
Smůla. K finále chyběla výběru U12 vteřina
 
Špatný start i špatný konec
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS