Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Litvínovský kouč přiznal Roudnici gól

15.11.2023 | lap

Poslední podzimní mistrovské duely mladší žáci SK Roudnice nad Labem zvládli na jedničku. V domácím prostředí porazily oba výběry FŠ Litvínov. Gesto fair play předvedl trenér hostující třináctky, který roudnickému týmu přiznal gól. 

Divize U13 

Roudničtí fotbalisté si po velkém boji poradili s Litvínovem a přezimují na 10. příčce divizní tabulky skupiny B.
 
Josef Horáček (trenér SK Roudnice): V posledním kole nás čekal těžký soupeř z Litvínova. Zápas nabral tempo nahoru dolů, akce střídala akci, kluci jezdili, snažili se, bojovali a do poslední třetiny jsme šli s náskokem tří gólů. Bohužel se nám vstup nepovedl a dostali jsme rychle čtyři branky, takže rázem jsme prohrávali. Ale nesložilo nás to, bojovali jsme a nakonec slavíme vítězství 11:8. Velká čest ale především trenérovi z Litvínova. Když jsme totiž dali regulérní gól a rozhodčí nám odpískal ofsajd, tak on sám od zvedl ruku a řekl, že ofsajd nebyl. Klobouk dolů, víc takových trenérů. 

Roudnice - Litvínov 10:8. Branky: Králik 4, Opolzer 2, M. Honzajk, Drahozal, Bureš, Šeba, Patík - Ruml 5, Peksa, Tichý, Nguyen. 

Roudnice: Horáček, Zatloukal, M. Honzajk, Opolzer, O. Honzajk, Drahozal, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Mäsiar.

Divize U12

Duel s posledním Litvínovem měl jednoznačný průběh. Hosté se dočkali čestného úspěchu až v 60. minutě. Po podzimu vede Roudnice o pět bodů před trojicí pronásledovatelů 

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Hladké vítězství s celkem FŠ Litvínov. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a jednoznačně dominovali ve všech třetinách. Střelecky se dnes dařilo všem a to nás velice těší. My bychom ale potřebovali hrát víc náročnějších zápasů, abychom byli také pod tlakem. Ideální by bylo třeba rozdělit skupiny a ty lepší týmy postavit proti sobě. 

Roudnice - Litvínov 26:1. Branky: Vilánek 4, Doubrava 4, Fiala 3, Fidler 2, Stuchlý 2, Kumpricht 2, Štorek 2, Moulík 2, Špiner 2, Bulíř, Plecitý, Kelner - Sippl.

Roudnice: Kočí, Vilánek, Bulíř, Plecitý, Fiala, Špiner, Starý, Štolba, Fidler, Kumpricht, Doubrava, Kelner, Čížek, Stuchlý, Štorek, Klír, Moulík.

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS