Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Solidní výkon, ale body zůstaly Bílině

30.08.2020 | sk

Fotbalisté SK Roudnice sice v Bílině podali lepší výkon než před týdnem doma proti Střekovu (5:0), ale na body tentokrát nedosáhli. V Bílině podlehli 2:0, když domácím nabídli hrubkou dvacet minut před koncem první branku a v nastavení inkasovali podruhé. 

2. kolo | Sobota 29.08.2020, 15:00 | Bílina
 

FK Bílina - SK Roudnice nad Labem

2:0

0:0

Branky: 71. Tůma, 90. Iljazi. 

Žluté karty: Kozler, Koubek - Slavíček.

Rozhodčí: Baum - Šimeček, Jirsák. 

Diváci: 120

FK Bílina: Vondráček – Zavadil, Brůna, Šoufek, Baran – Iljazi, Kozler (46. Tirb), Schüssmann (78. Koubek), Bečvařík (72. Bureš) – Tůma, Bánom (46. Pavlíček).

SK Roudnice nad Labem: Čížek - Šeba (50. Mrázek, 88. Vacátko), Husák, Černý, Matuszewski - Hubený (60. Aubrecht), Hyťha, Podhorský - Slavíček, Tajč (79. Rusňák) - Možný (46. Rusňák).

Komentář
 
 
 

Hostující tým přijel do Bíliny povzbuzen vysokou výhrou v prvním kole, zatímco domácí chtěli napravit úvodní nezdar z Neštěmic. V duelu ale dlouho nemohli najít recept na překonání roudnické defenzivy, popravdě si žádný drtivý tlak nevytvořili a mohli být rádi, že se neujala žádná ze šancí roudnického výběru. Ty největší měli v prvním poločase Slavíček a Možný, krátce po změně stran Tajč a v závěru měl vyrovnání na kopačce opět Slavíček. 


Roudničtí nakonec pomohli domácím sami. V 71. minutě otálel s rozehrávkou Mrázek, míč mu sebral Bečvařík a pro Tůmu nebylo problémem dostat svůj tým do vedení - 1:0. V nastavení pak unikl po křídle autor úvodní trefy a našel přesně Iljaziho, který dal výsledku konečnou podobu - 2:0.  

 
 
 
Ohlasy

 
 

Jakub Pekař (trenér Roudnice): Předpokládali jsme, že soupeř nás bude napadat ve dvou, na což jsme byli trochu připravení. Asi deset minut nám trvalo, než jsme domácí, kteří měli docela velké prostory mezi jednotlivými řadami, začali přehrávat. Chodili jsme do brejkových situací především po stranách, bohužel většina těch akcí končila nepřesným centrem. Vytvořili jsme si několik hodně nadějných příležitostí, tu největší Slavíček, který šel sám na bránu, ale netrefil se. Ve druhé půli jsme chtěli ještě více zaktivnit hru a hned po čtyřech minutách unikl po pravé straně Horváth, našel Tajče, ale ten z pár kroků trefil jen přemisťujícího se gólmana. To byl podle mě jeden z rozhodujících okamžiků. Pokud bychom vedli, tak věřím, že bychom to dotáhli ke zdárnému konci. To se bohužel nestalo, naopak jsme individuální hrubkou nabídli domácím gól. Pak sice ještě mohl srovnat Horváth, ale trefil gólmana a v 80. Slavíček po úniku přehodil kromě Vondráčka i branku. V závěru jsme hráli vabank a po brejku dostali druhý gól. Domácí toho moc neměli, registroval jsem ve druhém poločase snad jen jednu střelu do tyče. Byl to paradoxně jeden z našich lepších zápasů, ale body nemáme. Mrzí výsledek, ovšem podali jsme výrazně lepší výkon před proti Střekovu. Vím, že se opakuji, ale musíme se zkrátka vyvarovat těch nevynucených chyb. Pak budeme nahoře.      

Aktuální články
Fotbalové jaro v kraji nezačne

Fotbalové soutěže v kraji se dohrávat nebudou. Rozhodl o tom na svém pondělním zasedání Výkonný výbor Ústeckého KFS.  

 
Ozdravná kúra pro hlavní hřiště

V areálu Pod lipou se stále něco děje. Nezbytnou ozdravnou kúru už za sebou mají hřiště B, C a D (louka) a nyní se dočkal zasloužené...

 
Roudnice a Bezděkov spolu

Už je to jisté. Fotbalisté Roudnice a Bezděkova se v mužské kategorii spojí. Na základě vzájemné dohody obou klubů to potvrdilo dubnové...

 
Můžeme konečně trénovat
 
Na hřiště nesmíme po zimě zapomínat
 
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl
 
Odešel Vlastimil Kocourek
 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci
 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS