Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci úspěšní napůl

14.09.2023 | lap

V dohrávaném druhém kole divize hostily výběry mladších žáků SK Roudnice nad Labem Sokolov. Třináctka podlehla 3:9, naopak dvanáctka si připsala další tři body, když porazila Baník 10:2. 

Divize U13

Josef Horáček (trenér Roudnice): Do zápasu jsme vstoupili výborně, dokonce jsme třikrát vedli, ale bohužel pak nás zlomil nešťastný gól z rohu a soupeř si už své vedení pohlídal. Soupeř měl hráče mnohem fyzicky vyspělejší než my, ale kluci se nezalekli, bojovali, podali statečný výkon. Bohužel si však z tohoto zápasu neodnesli ani bod.

Roudnice - Sokolov 3:9. Branky: Šeba 2, Králik - Putera 3, Bosman 2, Pakosta 2, Macalík, Richter. 

Roudnice: Horáček, Rosa, M. Honzajk, Mäsiar, Opolzer, Králik, Drahozal, O. Honzajk, Paták, Bohatec, Šeba, Zatloukal, Kotrba, Bureš.

Divize U12

Roman Vilánek (trenér Roudnice): Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Tentokrát to byl celkem těžký zápas, ale kluci odvedli svůj standard a dokázali na domácím stadionu přehrát i tým Sokolova. Soupeř nám sice nic nedaroval, předvedl kvalitní a bojovný výkon, ale body zůstávají Pod lipou. Opět nám herně vyšla nejlépe první třetina, kluci soupeři nenechali prostor, skvěle presovali a získávali míče v blízkosti jeho branky. Často jsme se dostávali do zakončení a čtyřikrát rozvlnili sokolovskou síť. Bohužel jako by nás vedení uspokojilo a ve druhé třetině jsme přestali být nebezpeční a gólově hladoví. To se opět zlepšilo v závěrečné fázi utkání, ve které jsme se opět čtyřikrát gólově prosadili a nepřipustili žádné drama na závěr. Vstup do sezony nám sice vyšel podle přání, ale to nás neuspokojí a budeme se snažit stále zlepšovat herní projev. Děkujeme za podporu.

Roudnice - Sokolov 10:2. Branky: Fiala 3, Stuchlý 2, Špiner 2, Vilánek, Fidler, Havlák - Houška, Novotný.

Roudnice: Kočí, Kelner, Vilánek, Bulíř, Plecitý, Doubrava, Stuchlý, Fiala, Špiner, Čížek, Starý, Štolba, Fidler, Havlák, Moulík, Klír.

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS