Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci úspěšní napůl

14.09.2023 | lap

V dohrávaném druhém kole divize hostily výběry mladších žáků SK Roudnice nad Labem Sokolov. Třináctka podlehla 3:9, naopak dvanáctka si připsala další tři body, když porazila Baník 10:2. 

Divize U13

Josef Horáček (trenér Roudnice): Do zápasu jsme vstoupili výborně, dokonce jsme třikrát vedli, ale bohužel pak nás zlomil nešťastný gól z rohu a soupeř si už své vedení pohlídal. Soupeř měl hráče mnohem fyzicky vyspělejší než my, ale kluci se nezalekli, bojovali, podali statečný výkon. Bohužel si však z tohoto zápasu neodnesli ani bod.

Roudnice - Sokolov 3:9. Branky: Šeba 2, Králik - Putera 3, Bosman 2, Pakosta 2, Macalík, Richter. 

Roudnice: Horáček, Rosa, M. Honzajk, Mäsiar, Opolzer, Králik, Drahozal, O. Honzajk, Paták, Bohatec, Šeba, Zatloukal, Kotrba, Bureš.

Divize U12

Roman Vilánek (trenér Roudnice): Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Tentokrát to byl celkem těžký zápas, ale kluci odvedli svůj standard a dokázali na domácím stadionu přehrát i tým Sokolova. Soupeř nám sice nic nedaroval, předvedl kvalitní a bojovný výkon, ale body zůstávají Pod lipou. Opět nám herně vyšla nejlépe první třetina, kluci soupeři nenechali prostor, skvěle presovali a získávali míče v blízkosti jeho branky. Často jsme se dostávali do zakončení a čtyřikrát rozvlnili sokolovskou síť. Bohužel jako by nás vedení uspokojilo a ve druhé třetině jsme přestali být nebezpeční a gólově hladoví. To se opět zlepšilo v závěrečné fázi utkání, ve které jsme se opět čtyřikrát gólově prosadili a nepřipustili žádné drama na závěr. Vstup do sezony nám sice vyšel podle přání, ale to nás neuspokojí a budeme se snažit stále zlepšovat herní projev. Děkujeme za podporu.

Roudnice - Sokolov 10:2. Branky: Fiala 3, Stuchlý 2, Špiner 2, Vilánek, Fidler, Havlák - Houška, Novotný.

Roudnice: Kočí, Kelner, Vilánek, Bulíř, Plecitý, Doubrava, Stuchlý, Fiala, Špiner, Čížek, Starý, Štolba, Fidler, Havlák, Moulík, Klír.

 
Aktuální články
V Neratovicích se mladším žákům nedařilo

Po minulém úspěšném víkendu tentokrát mladší žáci SK Roudnice nad Labem vyšli naprázdno. V divizních duelech prohráli v Neratovicích....

 
Další promarněná šance na body

Ještě ve 40. minutě vedli, ale v poločase už měli jednogólové manko. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B nezvládli domácí okresní derby a...

 
Konečně to vyšlo i venku

Přerušili černou sérii a konečně vybojovali další tři body. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem porazili Nové Sedlo na jeho hřišti 2:1. Na...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Z Ruzyně přiletěly příděly
 
Mladší žáci nepovolili soupeři ani bod
 
S Libouchcem zase v oslabení
 
Matoušek: Nejsme pro soupeře nebezpeční
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | sobota 30.09.2023, 10:15
TJ Nové Sedlo - SK Roudnice nad Labem
1:2 (0:1)
 
Muži A | neděle 08.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem - Sportovní klub Strupčice
 
Muži B | neděle 01.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol České Kopisty
2:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 08.10.2023, 16:00
TJ Žitenice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS