Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Most obrala jen čtrnáctka

14.05.2024 | lap

V dalším divizním kole se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili v Mostě, kde narazili na celky ze špičky tabulky. Patnáctka prohrála o dvě branky, čtrnáctka přivezla bod za remízu 2:2. 

Divize U15

"V utkání se nám celkem dařila výstavba a také jsme docela slušně kombinovali ve středu hřiště. Bohužel nám nahoře scházel větší pohyb a více náběhů a proběhů. Domácí byli efektivní v šestnáctce, což se o nás říct nedá. Sice jsme nastřelili dvě tyčky, ale stále je na hře v poslední třetině hřiště co zlepšovat. Děkujeme rodičům za fandění a těšíme se na další zápasy," dodal trenér Roudnice Václav Srp. 

FK Baník Most-Souš - SK Roudnice 2:0 (1:0). Branky: Kusek, Mareš. 
Roudnice: Hála - D. Král, Krása, Válek, Kýček - Buk, Jelen, Krejza - Krajník, Lasch, Gruncl (Nepovím, Pichl, Tóth, Němec).

Divize U14

Čtrnáctka po poločase otočila duel ve svůj prospěch, ale nakonec byla hodně spokojena s bodem, ač inkasovala vyrovnávací gól těsně před koncem. "Kluci šli do zápasu s velkým odhodláním a proti hodně kvalitnímu soupeři byli odměněni. Předvedli týmový výkon, plný emocí a touhy uspět. Domácí si vytvořili v zápase řadu příležitostí, ale k našemu štěstí nebyli efektivní. To u nás to bylo naopak a ze třech šancí jsme dvakrát skórovali. Dále určitě bylo pozitivní, jak si to kluci na hřišti řídili a navzájem se koučovali. U14 teď měla hodně náročný program a klobouk dolů před tím, jak to zvládla," zhodnotil duel Václav Srp, který tentokrát tým vedl. 

FK Baník Most-Souš - SK Roudnice 2:2 (1:0). Branky: Štěpánek, Kuruc - Gala, J. Martan.  

Roudnice: Pekař - Bazinek, Oliva, Chramosta, Nepovím - Kalaš, Procházka - Špiner, Martan, Gala - Šup (Matoušek, Kořínek, Němec).

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS