Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka příjemně překvapila, ale čtrnáctka dostala od lídra nařezáno

07.05.2024 | lap

V dalším divizním kole hostili starší žáci SK Roudnice nad Labem suverény soutěží - tedy výběry U15 a U14 FK Dukla Praha. Zatímco domácí patnáctka urvala cennou remízu 1:1, čtrnáctka nestíhala a podlehla vysoko 0:11.   

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): Dnes nás čekal suverén naší soutěže, který držel šňůru téměř osmdesáti vyhraných mistrovských utkání v řadě. Oproti středečnímu zápasu jsme chtěli hlavně změnit přístup a přidat emoce. A to se myslím celkem povedlo. V první polovině jsme poctivě bránili a snažili se hrozit z rychlých protiútoků. Jeden takový nám vyšel, a tak jsme šli do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas nás hosté zatlačili a my se pořádně nedostali do hry. Lítalo nám to tam ze všech stran a jen díky velkému nasazení, obětování se a také samozřejmě i trochu díky štěstí jsme pouze jednou inkasovali. Kluci dnes zaslouží velkou pochvalu za odhodlání, s jakým šli do utkání. Bohužel jsme oproti minulým zápasům byli málo na balonu a díky velké kvalitě hráčů Dukly byli nuceni v určitých situacích i hru zjednodušit. Děkujeme rodičům za velkou podporu a za fandění.

Roudnice - Dukla Praha 1:1 (1:0). Branky: Gruncl - Šnýdr.

Roudnice: Hála - D. Král, Krása, Válek, Kýček - Buk, Krejza - Krajník, Jelen, Gruncl - Kühnel (Procházka, Nepovím, Tóth, Lasch, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér SK Roudnice): Zápas proti Dukle pro nás byl takovou ukázkou, jak se dá rychle vytvořit šance i jak se dá potrestat každá naše chyba. Poločas skončil 0:5 a pro náš nabitý program mi přišlo, že už není síla se pokusit Dukle alespoň vzdorovat. Nakonec tedy ten výsledek 0:11. Pozitivní je, že se nám po třech měsících vrátil do hry Kalaš. Momentálně je totiž naše dlouhodobá marodka asi sedm lidí, takže každý hráč odehraje týdně cca 150 minut zápasu, tento týden jednou tolik. 

Roudnice - Dukla Praha 0:11 (0:5). Branky: Patera 2, Zajíček 2, Havelka 2, Šebor 2, Dejdar, Volešák, Novoselov. 

Roudnice: Pekař - Oliva, Váňa, Špiner, Henych, Šup, Procházka, Šámal, Hájek, Nepovím, Chramosta (Němec, Gala, Matoušek, Kalaš).  

Už ve středu 8. května se roudnické výběry představí v duelech 32. kola, kdy na Bezděkově přivítají Duklu Jižní Město (10 a 12 hodin). 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS