Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Proti Slavii úspěšní napůl

09.05.2024 | lap

Ve středečním 25. kole divize hostili mladší žáci SK Roudnice výběry FC Slavia Karlovy Vary. Třináctka podlehla soupeři 4:12, dvanáctka se rozstřílela v závěru a zvítězila 7:1.  

Divize U13

Josef Horáček (trenér SK Roudnice): Do zápasu jsme vstoupili špatně a soupeř první třetinu vyhrál 4:1. Ve druhé třetině jsme hosty zmáčkli a podařilo se nám i snížit na 3:4, jenže soupeř byl tentokrát lepší a kvalitnější. Víc nám nedovolil a zaslouženě vyhrál. 

Roudnice - K. Vary 4:12. Branky: Patík, Šeba, Králík, Opolzer - Orel 3, Borovička 3, Harašta 2, Pololáník, Kubala, Hrouda, Osmanovič.

Roudnice: Horáček - Opolzer, O. Honzajk, Bohatec, Šeba, Králík, Patík, Drahozal, Sláma, M. Honzajk, Bureš, Mäsiar, Rosa, Kotrba. 

Divize U12

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Kluci měli od začátku zápasu hru pod kontrolou, drželi míč a snažili se o pohledné kombinace, které se sice dařily, ale chyběl nápad a dlouho se nedařila finálovka před brankou hostů. Až v 15. minutě utekl po křídle Matyáš Kumpricht a Vítek Moulík po jeho přihrávce s klidem zavěsil.  Soupeř ještě chvíli vzdoroval, několikrát i za pomoci brankové konstrukce, ale od 50. minuty to klukům začalo padat do sítě a bylo jen otázkou, kolik gólů si soupeř odveze.

Roudnice - K. Vary 7:1. Branky: Špiner 3, Moulík, Fiala, Černý, Květ - vlastní.  

Roudnice: Kočí - Vilánek, Stuchlý, Plecitý, Fiala, Starý, Kumpricht, Štolba, Doubrava, Čížek, Moulík, Špiner, Černý, Květ, Štorek, Kelner. 

V dalším kole se výběry mladších žáků SK Roudnice představí na hřišti Viktorky Žižkov. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS