Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice smetla Junior

08.04.2024 | lap

Prosluněný víkend přinesl starším žákům SK Roudnice nad Labem maximální počet bodů i brankové hody. Divizní patnáctka rozstřílela předposlední Děčín 21:0 a upevnila si 9. příčku. Čtrnáctka po rozpačitém prvním poločase ve druhé části zabrala a bez problémů vyhrála 11:1.  

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Od začátku zápasu jsme byli hodně útočně naladěni a oproti minulým utkáním jsme byli i efektivní v zakončení. Na klucích byla vidět velká chuť do hry a hladovost kolem a uvnitř vápna. Tentokrát nám to tam padalo od začátku do konce. Kluky musíme pochválit za řešení herních situací v poslední třetině hřiště a také nás určitě potěšila i nula vzadu. Doufáme, že jsme za krásného slunečného počasí potěšili i naše příznivce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí do dalších utkání. 

SK Roudnice - FK Junior Děčín 21:0 (10:0). Branky: Kühnel 6, Král 4, Buk 3, Toth 3, Jelen 2, Krejza 2, Hála. 

Roudnice: Hála - D. Král, Krása, Válek, Lasch - Buk, Jelen, Krejza - Kýček, Kühnel, Gruncl (T. Král, Krajník, Pichl, Tóth, Nepovím, Němec).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): První polovina zápasu byla z naší strany otřesná. Hra s míčem bez pohybu, hra bez míče bez pohybu, komunikace žádná. Prostě všechno to, co po hráčích chceme, aby se plnilo, tak v tomto poločase nebylo. V šatně jsme si jasně řekli, že takhle ne, prostřídali jsme a druhá půlka byla naprosto odlišná. První polovina 2:1 pro nás, druha polovina 9:0. Velká pochvala pro Vaňouse, který ve druhém poločase strhl celý tým, který začal fungovat. Bylo nás plné hřiště, měli jsme mraky šancí, soupeř vůbec nehrál a za 40 minut jsme ho pořádně nepustili k míči. Za první půlku bych dal za 5, za druhou ale za 1.

SK Roudnice - FK Junior Děčín 11:1 (2:1). Branky: Henych 3, Hájek 2, Váňa 2, Němec, Gala, Špiner, Mikyna - Novák.

Roudnice: Němec - Chramosta, Oliva, Bazinek - Špiner, Hájek, Procházka, Mikyna, Gala - Kořínek, Henych (Nepovím, Matoušek, Váňa, Šámal).  

V dalším kole hrají roudnické výběry ve Varnsdorfu. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS