Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Smůla. K finále chyběla výběru U12 vteřina

14.11.2023 | lap

Mladší žáci SK Roudnice nad Labem ktg. U12 si finále Planeo Cupu nezahrají. A možná o tom rozhodla jediná vteřina v duelu s FK Ústí. V posledním kvalifikačním turnaji Pod lipou totiž domácí inkasovali branku na 1:2 téměř se závěrečným hvizdem. 

V konečném součtu měli roudničtí fotbalisté 12 bodů, tedy stejně jako Liberec a Ústí, ale vzájemné zápasy vyšly lépe jejich soupeřům. Ti si tak zahrají finále společně s vítěznými Neratovicemi-Byškovicemi. 

Roudnická kategorie U12 si tak loňský souboj nejlepších 24 týmů v ČR nezopakuje a nepřipojí se k výběrům SKR U8 a U10, které si postup vybojovaly. 

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Je to pro kluky samozřejmě zklamání. Stejně tak i pro nás trenéry. Chybělo opravdu málo. Bývala by nám stačila ta plichta s FK Ústí. Měli jsme míč na noze a v poslední vteřině jsme si nechali dát gól. Je ale pravda, že zrovna ten zápas nám nevyšel. Některé zápasy jsme hráli na přírodní trávě a některé na umělce. A té jsme se trochu báli, ale nakonec jsme na ní odehráli lepší utkání než na hlavním hřišti, kde byl terén přece jen náročnější. Byla tady kvalita, vždyť Liberec vede ligu, kde hraje i většina ostatních soupeřů. Stejně jako v mistráku jsme podlehli Neratovicím, mají vyšší kluky, hrají důrazný fotbal, který nám nesedí. Škoda. Finále bylo blízko. 
     
Výsledky SK Roudnice: Liberec 0:2, Teplice 1:0, Jablonec 1:0, Kladno 2:1, Neratovice-Byškovice 0:1, Ústí 1:2, Chomutov 2:0. 

Pořadí: 1. Fotbal Neratovice-Byškovice (14 bodů), 2. FK Ústí (12), 3. FC Slovan Liberec (12), 4. SK Roudnice (12), 5. SK Kladno (10), 6. FK Teplice (9), 7. FA Jablonec (8), 8. Junior Chomutov (3).  

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Drama se šťastným koncem

Tentokrát měli namále. Futsalisté SK Roudnice nad Labem vydřeli tři body s Benešovem až těsně před koncem, kdy o jejich těsné výhře...

 
Béčko dostalo od Lenešic čtyřku

Bídná koncovka. Především ta byla důvodem, proč fotbalisté SK Roudnice v dalším přípravném duelu neuspěli. Na domácí umělce podlehli...

 
Přestřelka v přípravě s Mělníkem

Celkem 12 branek bylo k vidění v dalším přípravném utkání fotbalistů SK Roudnice nad Labem A. Ti na domácí umělce porazili v sobotním...

 
Áčko s Mělníkem, béčko s Lenešicemi
 
Rezerva si v další přípravě zastřílela
 
Béčko přivítá Mšené - lázně
 
Roudničtí vyloupili i Sapu
 
V souboji B týmů úspěšnější Roudnice
 
Hoznédl: Nehráli jsme druhé housle
 
Áčko s Brnou až od 17 hodin
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS