Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Souboj nejlepších pro Roudnici

04.04.2024 | lap

Ve středeční předehrávce 24. divize přivítali mladší žáci SK Roudnice nad Labem výběry Fotbal Neratovice - Byškovice. V kategorii U13 šlo o souboj devátého celku tabulky s lídrem, v ktg. U12 se utkaly první dva týmy soutěže. 

Divize U13

Josef Horáček (trenér SK Roudnice): Soupeř byl od začátku lepší a jasně ukázal, proč je bez ztráty bodu první. My jsme celý zápas tahali za kratší konec provazu a bohužel i po zbytečných chybách jsme nakonec vysoko prohráli.  

Roudnice - Neratovice - Byškovice 2:13. Branky: Králik 2 - Nedbal 5, Vokatý 3, Šolc, Žežulka, Hanzal, Lajn, Bodruh.

Roudnice: Horáček, M. Honzajk, Opolzer, O. Honzajk, Drahozal, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Mäsiar, Kotrba, Sláma, Pekař. 

Divize U12 

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Hostili jsme druhý tým tabulky a našeho častého soupeře z Neratovic. Zápas začal chybou hned po rozehrávce, ale David v bráně tým podržel, za což se mu kluci odvděčili hned ve třetí minutě, kdy Doubek napřáhl z pravé strany a bylo to 1:0. Soupeř vyrovnal v minutě deváté. A jak jinak než po rohovém kopu, a to i přesto, že jsme se na tuto neratovickou přednost připravovali. Chvíli to vypadalo na hodně vyrovnané utkání, ale na klucích byla vidět velká touha zvítězit a udržet vedení v tabulce. Osud utkání vzal na své kopačky Vilda, který v 16. minutě vstřelil druhý gól, ve 32. nádherně naservíroval Vilimu na gól třetí a hned vzápětí přidal čtvrtou branku. Od té doby jsme kontrolovali hru a předváděli i hezké kombinační akce. Soupeř sice občas využil naší nepovedené přihrávky k brejku, ale skvělá obrana dirigovaná Buldou už soupeři žádnou brankovou radost nedovolila. Jako bonus kluci přidali další čtyři branky a utkání s přehledem dotáhli do vítězného konce. Máme obrovskou radost z vítězství, ale především z toho, že se kluci i ve vypjatých duelech snaží předvádět kombinační fotbal, reagovat během hry na soupeřovo rozestavení, dodržovat taktické pokyny a hrát pro tým.

Roudnice - Neratovice - Byškovice 8:1. Branky: Špiner 2, Doubrava, Vilánek, Stuchlý, Fiala, Havlák, Moulík - Špaček. 

Roudnice: Kočí, Kelner, Bulíř, Doubrava, Vilánek, Stuchlý, Špiner, Plecitý, Štolba, Čížek, Fiala, Starý, Štorek, Květ, Havlák, Moulík. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS