Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci naposledy doma bodovali

11.06.2024 | lap

V posledním domácích divizních zápasech hostili starší žáci SK Roudnice nad Labem týmy z Karlových Varů. Patnáctka remizovala, čtrnáctka těsně vyhrála. Ve středu hrají oba výběry SKR na hřišti SK Vyžlovka, v sobotu 15. června pak zakončí ročník v České Lípě. 

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): Do zápasu jsme skvěle vstoupili a již v 15. minutě vedli 2:0. Byli jsme na balonu, měli náběhy nahoře a na klucích byla vidět velká chuť. Bohužel po 20 minutách hry nám to spadlo, byli jsme pasivní, zalezli jsme a nedařilo se nám nahoře držet balon. Hosté se začínali dostávat do šancí a zaslouženě vyrovnali. My se ještě trochu nadechli po vyloučení hostujícího hráče, ale branka už se nám vstřelit nepovedla. Tímto zápasem jsme se rozloučili s domácím hřištěm a nyní nás budou čekat ještě dvě venkovní utkání. Děkujeme rodičům za fandění a klukům z Varů za pěkný zápas.

SK Roudnice - FC Slavia Karlovy Vary 2:2 (2:0). Branky: Gruncl 2 - Peťovský, Hlavatý, ČK 79. Hlavatý (K. Vary). 
  
Roudnice: Hála - D. Král, Kýček, Pichl, Lasch - Krása, Jelen, Krejza - Krajník, Kühnel, Gruncl (Buk, Tóth, T. Král, Nepovím, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): První polovina zápasu skončila 1:1 i vzhledem k tomu, že soupeř měl asi pět tutových šancí, které nedokázal proměnit. Obecně měly Vary první půlku více ze hry a byly lepším týmem. Druhá polovina přinesla v úvodu pětiminutovou pasáž, kdy jsme ze stavu 1:1 odskočili na 4:1. Naše tři šance jsme totiž nečekaně všechny proměnili. Po zbytek zápasu byli aktivnější hosté, kteří snížili na 4:3, ale díky velké bojovnosti a soudržnosti se nám podařilo utkání zvládnout. 

Roudnice - K. Vary 4:3 (1:1). Branky: Váňa 2, Špiner, Oliva - Hejkal, Pospěch, Zadnipryanyi. 

Roudnice: Němec - Chramosta, Špiner, Oliva, Kalaš, Procházka, Mikyna, Henych, Bazinek, Gala, Váňa (Kořínek, Pekař, Matoušek, Šámal). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Mikoláš: Sedmé místo je skvělé, ale za výkony by si kluci zasloužili být ještě výš
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS