Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci nestačili na Ústí

01.11.2022 | sk

Starším žákům SK Roudnice nad Labem se na domácím trávníku v 11. kole divize B nevedlo, patnáctka podlehla suverénně vedoucímu Ústí 1:3, čtrnáctka prohrála 0:4.

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): Proti nejlepšímu týmu soutěže jsme se chtěli vytáhnout a trošku ho potrápit. To si myslím, že se i celkem povedlo. I přes řadu absencí kluci podali bojovný výkon, nechybělo nasazení, emoce a touha získat body. Chtěli jsme hrozit z rychlých protiútoků a ze standardních situací. To se nám i dařilo a po jedné z nich jsme snižovali na 1:2 a utkání bylo otevřené do posledních minut. Na druhou stranu musím říct, že jsme druhou půlku přežili řadu šancí soupeře, kdy nás podržel brankář a nebo nám pomohla branková konstrukce. Do dalších zápasů musíme být ještě více odvážní a mít větší klid na míči. Dost nám v tomto utkání pomohli i kluci z U14 a ukázali, že mají svoji kvalitu. Děkujeme rodičům za podporu a gratulujeme soupeři k vítězství. 

SK Roudnice - FK Ústí 1:3 (0:2). Branky: Murdych - Pekař, Pospíšil, Dushkin.

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Murdych - Macháček, Vondráček, Kýček, Kunc - Kühnel (Gruncl, Krejza, Hykš, Hála).

Divize U14

Dominik Majer (trenér SK Roudnice): Vstup do prvního poločasu byl dobrý, soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli. Nové rozestavení 4-3-3 nám celkem asi svědčí. Vzhledem k několika absencím v U15 jsme jim rádi poskytli pomoc a někteří kluci se tam skvěle prezentovali a vydali se, pravděpodobně, ze všech sil. Celou dobu jsme skvěle plnili taktické pokyny, správně se posouvali. Také se nám dařil přechod do útoku, ale bohužel nahoře se nám nedařilo. Pořád nás trápí práce hráčů bez míče - náběh, seběh atd. Po brance, dle mého z ofsajdu, jsme první polovinu prohráli 0:1. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stejně, udělali jsme změnu a doufali, že budeme nehoře nebezpečnější. Bohužel jsme ale ani ne po 10 minutách darovali soupeři penaltu a pak už jsme ten zápas nechytli. A je potřeba říct, že Ústí bylo rozhodně hratelné. Ale nic jsme si ani nevytvořili. Soupeř byl aktivnější, my jsme se zase vytratili. Já o tom mluvím pořád, naši kluci jsou skvělí fotbalisti, ale v hlavě to zatím nezvládáme. Chybí mi tam zápal, chuť se porvat a nechat na hřišti úplně všechno. Vytratil se nám týmový duch a na nás trenérech je rozklíčit co se stalo a vše napravit, než bude pozdě.

SK Roudnice - FK Ústí 0:4 (0:1). Branky: Bartuška, Zahálka, Doležal, Maška.

Roudnice: Materna - Husák, Lasch, Pichl, Krejza - Krása, Buk, Hrbáček - Kostelník, Toth, Gruncl (Hála, Krajník, Nepovím, Král, Gruncl).

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS