Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Střešovice import bodů nepřipustily

24.04.2024 | lap

Na umělce Sportovního klubu Střešovice 1911 se roudnickým mladším žákům o víkendu nedařilo. Třináctka podlehla 7:4, dvanáctka prohrála 3:1, ale stále se udržela v čele divizní soutěže. 

Divize U13

Josef Horáček (trenér SK Roudnice): Od začátku to byl vyrovnaný zápas, jenže jsme neudrželi vedení 3:1 a svými chybami jsme to soupeři usnadnili a umožnili mu otočit na 4:3. Bohužel jsme už pak neměli sílu se zápasem něco udělat. 

Střešovice - Roudnice 7:4. Branky: Kroupa 3, Bartoň, Sobotka, Svoboda, Korbel - Králik 2, Špiner.  

Roudnice: Horáček, Špiner, Doubrava, Opolzer, O. Honzajk, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Drahozal, Sláma, Rosa, M. Honzajk, Čížek. 

Divize U12

Roman Vilánek (trenér SK Roudnice): Tentokrát jsme narazili na velmi dobrou, dá se říci bezchybnou obranu soupeře, fyzicky velmi vyspělé kluky s gólmanem, který svou výškou připomínal spíš dorostence. Bohužel jsme si s tím nedokázali poradit, nevytvářeli jsme si vyložené šance a střely z dálky domácího gólmana moc neohrožovaly. Po dvou třetinách byl stav 0:0 a bylo zřejmé, že o osudu zápasu rozhodne první gól, který přišel hned v 63. minutě a bohužel do naší sítě. Po ne úplně vydařené rozehrávce jsme soupeři nabídli mega šanci, kterou pohodlně využil a navíc po dvou minutách přidal druhý gól. Po druhém gólu jsme s vidinou vstřelení kontaktní branky v obraně začali hrát víc na riziko, ale bohužel jsme inkasovali potřetí a v závěru dokázali pouze snížit Járovou střelou. Tentokrát kluci zaslouží pochvalu i přes prohru, všichni zápas odmakali, hráli kombinační fotbal a že to nevyšlo, to se bohužel občas stane. Soupeři gratulujeme a rodičům děkujeme za podporu i za nepříznivého stavu.

Střešovice - Roudnice 3:1. Branky: Rada, Pecháček, Soukup - Stuchlý. 

Roudnice: Kočí, Bulíř, Vilánek, Stuchlý, Plecitý, Fiala, Starý, Květ, Černý, Havlák, Fidler, Kelner, Kumpricht, Štolba. 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS