Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi

22.06.2024 | lap

V sobotu 29. června bude po delší době k vidění v areálu SKR Pod lipou opět utkání ligových celků. Roudnice, která hrála ligovou soutěž naposledy v ročníku 2013 - 2014 (ČFL), totiž bude hostit týmy SK Slavia Praha a FK Pardubice, které se od 14 hodin utkají v přípravném duelu. Jednorázové vstupné je 50 korun a bude použito na podporu a rozvoj mládežnické kopané. Budou otevřeny dvě pokladny (mezi hřištěm A a B, druhá u hlavního vchodu). Parkování možné před areálem na asfaltových plochách a také podél hřišť B a C.  

Pražané skončili v minulém ročníku nejvyšší domácí soutěže na druhém místě, zatímco fotbalisté z Pardubic obsadili 12. příčku. A proč se v rámci přípravy utkají právě pod Řípem? "Je to jednoduché. Nejprve byl osloven náš sekretář, který předal kontakt, no a následně mi volal Standa Vlček, zda by tady mohli sehrát přátelák. Dohodli jsme nějaké základní podmínky a bylo to. Věříme, že uvidíme dobrý fotbal a soupeřům i divákům se u nás bude líbit," dodal předseda SK Roudnice Václav Vohánka.   

Východočeši před lety Pod lipou bojovali i o mistrovské body, v sezoně 2011 - 2012 podlehli 3:1 (Kala, Laušman, Ibe - Přibyl), ale v odvetě vyhráli jasně 4:0 (Petrus 2, Javůrek, Tischler). Následně (už jako druholigisté) zvítězili v rámci zimní přípravy v únoru 2013 v Roudnici 3:0 (Kudrna, Petrus, Kakrda). A "stopu" zanechal v Roudnici i současný trenér "sešívaných" Jindřich Trpišovský, který v únoru 2014 vedl Viktorii Žižkov v přípravě proti SKR 1:1 (Šraga - Voltr).  
   
Areál Pod lipou už v minulosti hostil významné akce, v poslední letech zde hrály např. ženské reprezentační výběry a naposledy se v Roudnici uskutečnilo také květnové finále Poháru dorostenek FAČR: Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:4 (Pajunková, Kadlecová - Nitsche, Chromečková, Eiseltová, Svobodová).  


 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS