Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vážení sportovní přátelé,

12.03.2024 | Pavel Vohánka

výkonný výbor fotbalového klubu na svém jednání konaném dne 5. března 2024 projednal již několikrát diskutovanou otázku, kterou je doplnění našich družstev o kategorii dorostu a to s následujícím závěrem:

- Dorost bude pro následující ročník 2024 – 2025 přihlášen do Krajského přeboru.

- Na přípravě tohoto mužstva se budou podílet pánové Václav Srp, David Husák, Patrik Rosenkranc a Pavel Veleba.

- Úkolem je zajistit dostatečný počet hráčů pro tuto kategorii a zpracovat celkovou koncepci po stránce organizační, sportovní i ekonomické.

Vyjadřujeme přesvědčení, že všichni funkcionáři a členové klubu tento krok podpoří, včetně rodičů a budou nápomocni při budování a následném rozvoji této kategorie.

Výkonný výbor toto rozhodnutí učinil na základě rozborů fungování klubu z minulých let a došel k závěru, že absence kategorie dorostu v tak velkém a slavném klubu, jako je SK Roudnice nad Labem založeném roku 1907, je po sportovní stránce významným nedostatkem a chybějícím článkem při výchově mládežnických družstev. Nebyla vytvořena přirozená návaznost výchovy mládeže od přípravek až po družstva dospělých.

Za výkonný výbor SK Roudnice nad Labem

JUDr. Václav Vohánka - předseda

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS