Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendový program týmů z Roudnice

08.03.2024 | lap

Přehled zápasů roudnických družstev na mistrovský víkend 9. - 10. března. První tým mužů (I. A třída) zajíždí v sobotu do Mojžíře, B tým (I. B) se představí v domácím prostředí, kde hostí v neděli Křešice. 

Áčko vyrazí na Ústecko a na hřišti TJ Mojžíř ho nečeká nic snadného. "Mělo by se hrát na přírodní trávě, takže pro všechny na place po půl roce nový terén. V Mojžíři se nikomu ze soupeřů nehraje lehce. Ale půjdeme se poprat o výhru a tři body," říká před duelem trenér Roudnice Pavel Hoznédl. Na podzim byli jeho svěřenci úspěšnější, když vyhráli 2:1 (M. Slavíček, Hrbáček - Šupík). V tabulce dělí soupeře jen bod - čtrnáctí domácích jich mají 13, patnáctá Roudnice 12. 

Roudnická rezerva (14. místo, 13 bodů) zahájí jarní odvety pod vedením nového kouče, Lukáš Mück povede tým v okresním derby proti Křešicím (12., 17), které budou chtít odčinit domácí prohru 2:4 (Kühn, Faust - Dlouhý 2, Šeba, Hendrich) a spoléhat se především na Marka Fausta, který už má na svém kontě 26 vstřelených gólů.  
 
Z mládežnických týmů SKR se doma představí jen divizní starší žáci, mladší žáci jedou do Sokolova, druholigové dorostenky do Trutnova. Ostatní výběry SKR se do soutěží zapojí později.  

Kategorie U12: FK Baník Sokolov (MU, SO od 13)

Kategorie U13: FK Baník Sokolov (MU, SO od 13)

Kategorie U14: SK Vyžlovka (MU, SO od 12, UMT)

Kategorie U15: SK Vyžlovka (MU, SO od 10, UMT)

Kategorie WU18: MFK Trutnov (MU, SO od 14:15) 

B tým muži: FK Schoeller Křešice (MU, NE od 14, UMT)

A tým muži: TJ Mojžíř (MU, SO od 14:30) 

Modře jsou označena domácí utkání.
  

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS