Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Všechny body odvezla Viktorka

19.09.2023 | lap

V dalším divizním kole hostili starší žáci SK Roudnice nad Labem Viktorku Žižkov. Tentokrát úspěšní nebyli, patnáctka podlehla 0:2 a čtrnáctka na body nedosáhla ani přes zlepšený výkon ve druhé části, prohrála s pražským celkem 2:4.

Divize U15
Václav Srp (trenér SK Roudnice): Do zápasu jsme vstoupili celkem slušně a vytvořili si brankové příležitosti. Bohužel nám scházel větší klid v zakončení a také kvalita. Poté přišla pětiminutovka, kdy jsme po naší nedůslednosti dvakrát inkasovali. Ke konci prvního poločasu jsme si opět vytvořili šance, které jsme bohužel neproměnili. Mezitím nás ještě podržel brankář, který vyškrábl hlavičku hostujícího hráče. Na začátku druhé půle jsme měli další stoprocentní šanci, kdy jsme přestřelili prázdnou branku z malého vápna. Kontaktní gól se nám bohužel stále nedařilo vstřelit. Další příležitost jsme měli pět minut před koncem z pokutového kopu, který jsme také neproměnili. V tomto utkání nám asi nebylo souzeno vstřelit branku. Do dalších zápasů musíme jít s ještě větším klidem na míči, nebát se více hrát pod tlakem a mít větší klid a kvalitu v poslední třetině hřiště, kde se rozhodují utkání. Gratulujeme klukům ze Žižkova ke třem bodům a děkujeme rodičům za podporu.

Roudnice - Viktorka Žižkov 0:2 (0:2). Branky: Bernášek, Fojtek.

Roudnice: Hála - Husák, Kýček, Lasch, Válek - Krása, Krejza, T. Král - Krajník, Kühnel, Gruncl (Nepovím, Buk, Hrbáček, Tóth, D. Král, Pekař).

Divize U14
Kamil Gruncl (trenér SK Roudnice): Po nevydařeném zápase s Aritmou jsme přivítali Viktorku. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a že pokud k němu přistoupíme stejně jako s Aritmou, nedopadne to dobře. První polovinu zápasu měl určitě víc ze hry Žižkov. Ale velkou pochvalu našim kluků za to, že jsme se za stavu 0:2 rozhodli, že zápas už jen nedohrajeme, ale pokusíme se s tím něco udělat. Během pár minut jsme srovnali na 2:2, Viktorka ale do poločasu přidala ještě dvě branky. Druhou půlku se síly otočily a napak my jsme byli týmem, který soupeře tlačil, vytvořili jsme si dost šancí na to, abychom s výsledkem zápasu něco udělali, bohužel vždy nám chyběl krok nebo přesněji mířená střela, větší důraz ve vápně. Druhý poločas tak skončil 0:0, ale z utkání jsem odjížděl i přes prohru s dobrou náladou. Ukázali jsme totiž, že když se chce, tak to jde proti jakémukoliv soupeři. Odehráli jsme dobré utkání.

Roudnice - Žižkov 2:4 (2:4). Branky: Váňa, M. Martan - Kosman 2, Hamor, Murphy. 

Roudnice: Pekař - Váňa, Procházka, M. Martan, Oliva, Chramosta, Matoušek, Dlouhý, Špiner, Kalaš, Jindřich (J. Martan, Mikyna, Kořínek, Němec).

 
Aktuální články
V Neratovicích se mladším žákům nedařilo

Po minulém úspěšném víkendu tentokrát mladší žáci SK Roudnice nad Labem vyšli naprázdno. V divizních duelech prohráli v Neratovicích....

 
Další promarněná šance na body

Ještě ve 40. minutě vedli, ale v poločase už měli jednogólové manko. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B nezvládli domácí okresní derby a...

 
Konečně to vyšlo i venku

Přerušili černou sérii a konečně vybojovali další tři body. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem porazili Nové Sedlo na jeho hřišti 2:1. Na...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Z Ruzyně přiletěly příděly
 
Mladší žáci nepovolili soupeři ani bod
 
S Libouchcem zase v oslabení
 
Matoušek: Nejsme pro soupeře nebezpeční
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | sobota 30.09.2023, 10:15
TJ Nové Sedlo - SK Roudnice nad Labem
1:2 (0:1)
 
Muži A | neděle 08.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem - Sportovní klub Strupčice
 
Muži B | neděle 01.10.2023, 16:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol České Kopisty
2:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 08.10.2023, 16:00
TJ Žitenice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS