Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka

13.06.2024 | lap

V předposledním divizním kole se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti SK Vyžlovka. Z obce v okresu Praha-východ se podařilo importovat tři body pouze čtrnáctce, patnáctka těsně podlehla. 

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): V první půlce se nám dařila výstavba, střeďáci dobře rotovali, vzájemně reagovali na pohyb a dobře seskakovali pro míče. K ještě větší spokojenosti nám chyběla větší odvaha hrát těžší míče a hra na posledních dvaceti metrech. Ve druhé polovině bohužel někteří hráči měli špatný přístup k utkání, chyběli nám emoce a touha dovézt utkání do vítězného konce. Je potřeba se z toho poučit, jinak někteří budou mít v dorosteneckých kategorií velké problémy. Bez běhání a bez podstupování soubojů nejde hrát fotbal. Gratulujeme domácím k vítězství a děkujeme rodičům za podporu.

SK Vyžlovka - SK Roudnice 2:1 (1:1). Branky: Bohata, Nádraský - Jelen. 

Roudnice: Hála - D. Král, Kýček, Pichl, Lasch - Krása, Jelen, Krejza - Krajník, Válek, Gruncl (T. Král, Tóth, Buk, Nepovím, Němec).

Divize U14

Václav Korda ml. (vedoucí SK Roudnice): Do zápasu jsme vstoupili s myšlenkou na jasné vítězství. Kluci chtěli odjíždět se třemi body, které byly povinností. Možná až přílišné nasazení nám svazovalo nohy. Po zajímavých šancích jsme konečně jednu proměnili, jenže vzápětí domácí vyrovnali. Byla to studená sprcha, ale pokračovali jsme ve snaze hrát na polovině soupeře. Bohužel se brzy zranil střední záložník a byli jsme nuceni střídat. Kluci se ale postupně uklidnili a začali konečně hrát náš fotbal, tedy vysoký pres, rychlé průnikové přihrávky, doplnění akcí ve více hráčích. Z toho jsme měli spoustu šancí, které jsme ovšem přetavili pouze v jeden gól. Ostatní pokusy většinou končily v rukavicích gólmana nebo jsme označkovali brankovou konstrukci. Před druhou půlí jsme museli změnit rozestavení a vysvětlit si detaily. Chtěli jsme také zlomit odpor soupeře. A druhý poločas byl opravdu úplně jiný. Začala se nám dařit kombinace na polovině soupeře, zjednodušili jsme přechod středem a konečně jsme hráli do otevřeného prostoru především na krajích hřiště, kde nás dobývání nestálo tolik sil. Domácí sice dokázali vstřelit krásný druhý gól, ale na naše tempo to nestačilo. Soupeř začal pomalu fyzicky odpadat a my měli více času na provedení myšlenky. Díky tomu se nám dařilo proměňovat šance. Kluci se povzbuzovali, zastupovali se a bojovali jeden za druhého. Jsem rád, že jsme se dokázali oprostit od nervozity, užít si hru, ukázat pěkný fotbal a zvítězit.  

Vyžlovka - Roudnice 2:9 (1:2). Branky: Jeřábek, Zeman - Špiner 2, Váňa 2, J. Martan 2, Hájek, Kořínek, Kalaš. 

Roudnice: Pekař - Matoušek, Špiner, Oliva, Hájek, Procházka, Mikyna, Henych, Gala, Váňa, Kořínek (Němec, Chramosta, J. Martan, Kalaš, Šup). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS