Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Roudnice postoupil Pražský FS

08.05.2024 | lap

Postup do červnového finálového turnaje Memoriálu Vladimíra Betky (MVB), který je určený výběrům OFS ktg. U12, si v Roudnici nad Labem v jedné z kvalifikací vybojovali hráči Pražského FS. Ti vyhráli všechna svá utkání. Další postupové bitvy byly na programu 8. května také v Hluku, Chrudimi (Orel) a Vejprnicích. 

Do roudnické kvalifikace si zajistily postup výběry: OFS Louny (Ústecký KFS), OFS Příbram (Středočeský KFS), OFS Jablonec (Liberecký KFS) a Pražský FS. Čtyři týmy se na stadionu Pod lipou utkaly systémem každý s každým na 2x20 minut v počtu 1+7. Podmínkou MVB však bylo, že ve výběrech hráčů narozených po 1. 1. 2012 nebyl povolen start hráčů z klubů hrajících ČLŽ a ČDŽ (Čechy), MSŽL, MSŽD, SpSM Jih - Sever (Morava). 

Pod lipou byli nejlepší mladí Pražané. "Ten náš finální tým byl složený z kluků asi osmi pražských klubů, ale v průběhu roku můžeme do výběrů vyzkoušet hráče třeba ze 30 - 40 oddílů, za což jsme samozřejmě rádi. Spolupráce je většinou velmi dobrá, za což děkujeme. Mnoho trenérů chce hráče posouvat, vidí, že od nás není tlak někam někoho přetáhnout, tak to snad funguje. A jestli jsme s postupem počítali? No, byl to cíl a chtěla to i kabina. Vyšlo to, takže super," dodal se smíchem Jan Špinka, který při rozhovoru zastupoval čtyřčlenný realizační tým vítězů. 

Společně s vnučkou Vladimíra Betky Anetou Šmidrkalovou a vnukem Davidem Betkou předával ceny nejlepším také GTM (grassroots trenér mládeže) KFS a pořadatel Jan Štefko: "Přestože jsou to kluci do úrovně krajského přeboru, předváděli kvalitní, hlavně spíš individuální výkony a ukázali, že fotbal ovládají celkem slušně. Oproti lize a divizi žáků je samozřejmě patrný rozdíl v pohybu, ale doufám, že někteří se třeba ještě do vyšších soutěží dostanou. Turnaj proběhl bez větších problémů a myslím, že ke spokojenosti všech."
    
Výsledky: Pražský FS - OFS Příbram 5:2, OFS Jablonec 6:3, OFS Louny 5:0, OFS Příbram - OFS Jablonec 4:0, OFS Louny 1:0, OFS Jablonec - OFS Louny 5:0.  

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS