Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Vokovic s veselou

27.03.2024 | lap

Z pražských Vokovic si odvezly výběry mladších žáků SK Roudnice nad Labem všechny body. Třináctka o ně musela s domácí Aritmou tvrdě bojovat, ale vyhrála 7:5 a je aktuálně devátá. To dvanáctka zvítězila jednoznačně 8:1 a je v čele tabulky s jednobodovým náskokem před Duklou Praha.   

Divize U13 

Josef Horáček (trenér Roudnice): Celkově to byl vyrovnaný zápas. Hned na začátku po naší chybě kopal soupeř penaltu, jenže ji nedal, a tak jsme udeřili my. Postupně se nám podařilo odskočit až na 5:1, ale domácí nás zatlačili a po zbytečných chybách se jim podařilo vyrovnat na 5:5. Naštěstí jsme se tou vyrovnávací fackou probrali a nakonec jsme strhli vítězství na naši stranu.

SK Aritma Praha - SK Roudnice 5:7. Branky: Kareš, Hnízdil, Havlíček, Bumbalík, Navrátil - Drahozal 2, Králik 2, Opolzer, Šeba, Patík. 

Roudnice: Horáček - M. Honzajk, Opolzer, O. Honzajk, Drahozal, Bureš, Bohatec, Šeba, Králik, Patík, Mäsiar, Rosa, Kotrba, Sláma. 

Divize U12

Roman Vilánek (trenér Roudnice): Dnes to byla jednoznačná záležitost, kluci celý zápas kontrolovali hru a vytvářeli si spoustu střeleckých příležitostí. Jen díky vynikajícímu výkonu domácího gólmana a naší střelecké indispozici není výsledek výraznější. Domácí pohrozili několika brejky, které v klidu vyřešil Adam v bráně. Teď se už konečně představíme na domácím hřišti, kde přivítáme Junior Děčín.

SK Aritma Aritma - SK Roudnice 1:8. Branky: Peterka - Fiala 2, Špiner 2, Bulíř, Doubrava, Vilánek, Štolba.

Roudnice: Kelner - Bulíř, Doubrava, Fiala, Vilánek, Stuchlý, Špiner, Štorek, Plecitý, Fidler, Štolba, Kumpricht.   

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Aktuální články
Příprava áčka zahájena

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem A zahájili v úterý 9. července přípravu na nový ročník I. A třídy. V domácím areálu přivítal...

 
Změna. Novým koučem je Pekař

Fotbalisty SK Roudnice nad Labem A povede v novém soutěžním ročníku Jakub Pekař (r. 1984), který nahradí Lukáše Mücka. Ten šéfoval...

 
Odešel Petr Týma

Jsou zprávy, které se nepíšou lehce. V sobotu 29. června zemřel ve věku 54 let po dlouhé těžké nemoci Petr Týma. S fotbalem začínal na...

 
Mück: Beru to jako úspěšnou práci
 
V Roudnici se utká Slavia s Pardubicemi
 
Hanba béčka
 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS