Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Muži A: I. A třída 2019 - 2020

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg
21 Brankář Václav Čížek 21.4.2000 21 let
29 Brankář Darek Doležal 30.8.1994 27 let
11 Obránce Jan Barcal 9.8.1999 22 let
2 Obránce Jakub Kuchař 22.5.2000 21 let
4 Obránce Martin Málek 27.6.2000 21 let
9 Obránce Petr Matoušek 23.2.1987 34 let
15 Obránce Pavel Matuszewski 8.9.1994 27 let
6 Obránce Jan Pokorný 16.11.2000 21 let
13 Obránce Patrik Šeba 27.2.2000 21 let
7 Záložník Jan Aubrecht 29.12.1999 21 let
18 Záložník David Dobiáš 12.8.1999 22 let
8 Záložník Jaromír Hubený st. 12.9.1975 46 let
Záložník Petr Krása 13.6.1985 36 let
3 Záložník Zdeněk Pech 26.1.1999 22 let
10 Záložník Denis Rusňák 9.5.2000 21 let
16 Záložník Matěj Slavíček 11.11.1999 22 let
5 Záložník Petr Stejskal (C) 8.2.1985 36 let 175 70
14 Záložník Tomáš Tajč 23.7.1999 22 let
21 Záložník Hynek Telerovský 13.8.1998 23 let
12 Utočník Jiří Hádek 19.3.1999 22 let
17 Utočník Michal Halada 27.3.2000 21 let
Utočník Lukáš Hrebinka 10.2.1993 28 let
19 Utočník Tomáš Juraš 19.9.2000 21 let

Soupisky týmů
 
Muži A:
 
 
 
Muži B:
 
 
 
Aktuální články
Halový turnaj vyhrálo Ústí, Roudnice třetí

Sportovní klub Roudnice uspořádal poslední listopadovou neděli v hale Pod lipou turnaj určený kategorii U11, který se uskutečnil v rámci...

 
Na závěr podzimu B tým naděloval

Jednoznačným výsledkem skončilo okresní derby I. B třídy, ve kterém fotbalisté SK Roudnice B porazili na domácím hřišti Bohušovice...

 
Rozlučka s šesti kousky

V podzimní derniéře I. A třídy si fotbalisté SK Roudnice poradili na domácí umělce s týmem SK Ervěnice / Jirkov, kterému nasázeli šest...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Po nadějném úvodu výprask
 
Splněná povinnost, nic víc
 
Nejlepším hráčem se stal Motejl
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Čtyři góly nestačily ani na bod
 
Rohlíček: Vyhrát jsme si nezasloužili
 
Zápasy
Muži A | Sobota 13.11.2021, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | Sobota 12.03.2022, 14:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 14.11.2021, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - Slavoj Bohušovice nad Ohří
6:0 (2:0)
 
Muži B | Neděle 13.03.2022, 14:30
Slavoj Bohušovice nad Ohří - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS