Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka 2006


 Facebook - SK Roudnice 2006/07 - (uzavřená skupina-nutno žádat o vstup) 

Trenéři: Kekule Jiří - tel. 602 358 515, email - jir.kek@seznam.cz
              Plicka David - tel. 602 280 904, email - david.plicka@seznam.cz

Vedoucí: Zemanec Jiří - tel. 602 313 445

------------------------------------------------------------------------------------

Tréninky: 

KAŽDÉ - úterý a čtvrtek, hřiště pod Lipou.
- sraz v 16:15h(kabina), trénink od 16:30h do 18:00h.


pokud máte nějaký dotaz, tak pište :), Váš tréňa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli 28.8.2016 hrajeme doma přátelské utkání st. přípravek r.2006 proti týmu FK Teplice.

- sraz v 9:30h
- výkop v 10:00h

nominace: Job, Krahula, Miletín, Pospíchal, Ponrt, Dlouhý, Štajnc, Šveňha. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis turnajů podzim 2016:

Čas odjezdu a srazu bude vždy upřesněn ve čtvrtek po tréninku. Na domácí utkání sraz 45min. před výkopem.

U10 - r.2007
U11 - r.2006

*Tam kde je uvedeno U10+U11 hraje se na 4 hřištích a začátek je stejný.

------------------------------------

SO 3.9., U11 od 13:30, U10 od 15:40, hř. FK Litoměřicko: -FK Litoměřicko - Neštěm.+FKUL+SK Děčín -Roudnice+Štětí
-----------------------------------
*SO 10.9., U11+U10 od 10:00, areál Lomská, Litvínov: -FK Litvínov -FAPV Děčín -Roudnice+Štětí
----------------------------------
SO 17.9., U11 od 10:00, U10 od 12:10, areál Pod Lipou, Roudnice nL: -Roudnice+Štětí -Erv.-Jirkov+Bílina -Junior Teplice
---------------------------------
*SO 24.9., U11+U10 od 9:00, hř. Žižkova, Jirkov: -Erv.-Jirkov+Bílina -Louny+Černčice -Roudnice+Štětí

----------------------------------
SO 1.10., U11 od 13:30, U10 od 15:40 hř. FK Litoměřicko: -FK Litoměřicko -Junior Teplice -Roudnice+Štětí

------------------------------------

SO 8.10., U11 od 10:00, U10 od 12:10 areál Pod Lipou, Roudnice nL: -Roudnice+Štětí -Junior Chomutov -Mostecký FK „modří“
---------------------------------
SO 15.10., U11 od 10:00, U10 od 12:10, areál Pod Lipou, Roudnice nL: -Roudnice+Štětí -Mostecký FK „zelení“ -Louny+Černčice
----------------------------------

* NE 23.10., U11+U10 od 13:00, Most-Čepirohy: -Mostecký FK „modří“ -FK Ústí nL -Roudnice+Štětí --------------------------------- *PÁ 28.10., od 9:00 U11+U10,
areál FK ČL Neštěmice: - Neštěm.+FKUL+SK Děčín
- FK Teplic
- SK Roudnice+Štětí

Rozlosování na turnajích pro 3 účastníky: (časy jsou uváděny jen jako příklad!) Hřiště A Hřiště B U11-09:00 hodin: 1A-2A 1B-2B U11-09:20 hodin: 1A-2B 1B-2A U11-09:45 hodin: 2A-3A 2B-3B U11-10:05 hodin: 2A-3B 2B-3A U11-10:30 hodin: 1A-3A 1B-3B U11-10:50 hodin: 1A-3B 1B-3A U10-11:10 hodin: 1A-2A 1B-2B U10-11:30 hodin: 1A-2B 1B-2A U10-11:55 hodin: 2A-3A 2B-3B U10-12:15 hodin: 2A-3B 2B-3A U10-12:40 hodin: 1A-3A 1B-3B U10-13:00 hodin: 1A-3B 1B-3A 13:20 hodin: ukončení turnaje! Klub, který má 8 branek a může tudíž postavit 4 hřiště, může sehrát turnaj pro 3 účastníky souběžně na 4 hřištích se stejným začátkem pro obě kategorie, toto musí být oznámeno týden předem všem účastníkům turnaje (!), pokud to již nebude uvedeno ve finální verzi rozlosování!!!

Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

 
Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

 
S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.

 
První derby znamenalo první ztrátu
 
Premiéra za tři body, hattrick Kalouse
 
Generálka neuspokojila ani jednoho
 
SK Roudnice smutní, zemřel Vladimír Betka
 
Roudnice vyhrála další turnaj
 
Roudnice ovládla memoriál v Libochovicích
 
Vítězství a remíza pro dorost SK
 
Zápasy
Muži A | Sobota 16.09.2017, 13:30
TJ Baník Ohníč, z.s. - SK Roudnice nad Labem
1:4 (1:3)
 
Muži A | Neděle 24.09.2017, 16:30
SK Roudnice nad Labem - Tělovýchovná jednota Podřipan Rovné, z.s.
 
 
RSS