Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravka 2006


 Facebook - SK Roudnice 2006/07 - (uzavřená skupina-nutno žádat o vstup) 

Trenéři: Kekule Jiří - tel. 602 358 515, email - jir.kek@seznam.cz
              Plicka David - tel. 602 280 904, email - david.plicka@seznam.cz

Vedoucí: Zemanec Jiří - tel. 602 313 445

------------------------------------------------------------------------------------

Tréninky: 

KAŽDÉ - úterý a čtvrtek, hřiště pod Lipou.
- sraz v 16:15h(kabina), trénink od 16:30h do 18:00h.


pokud máte nějaký dotaz, tak pište :), Váš tréňa.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli 28.8.2016 hrajeme doma přátelské utkání st. přípravek r.2006 proti týmu FK Teplice.

- sraz v 9:30h
- výkop v 10:00h

nominace: Job, Krahula, Miletín, Pospíchal, Ponrt, Dlouhý, Štajnc, Šveňha. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis turnajů podzim 2016:

Čas odjezdu a srazu bude vždy upřesněn ve čtvrtek po tréninku. Na domácí utkání sraz 45min. před výkopem.

U10 - r.2007
U11 - r.2006

*Tam kde je uvedeno U10+U11 hraje se na 4 hřištích a začátek je stejný.

------------------------------------

SO 3.9., U11 od 13:30, U10 od 15:40, hř. FK Litoměřicko: -FK Litoměřicko - Neštěm.+FKUL+SK Děčín -Roudnice+Štětí
-----------------------------------
*SO 10.9., U11+U10 od 10:00, areál Lomská, Litvínov: -FK Litvínov -FAPV Děčín -Roudnice+Štětí
----------------------------------
SO 17.9., U11 od 10:00, U10 od 12:10, areál Pod Lipou, Roudnice nL: -Roudnice+Štětí -Erv.-Jirkov+Bílina -Junior Teplice
---------------------------------
*SO 24.9., U11+U10 od 9:00, hř. Žižkova, Jirkov: -Erv.-Jirkov+Bílina -Louny+Černčice -Roudnice+Štětí

----------------------------------
SO 1.10., U11 od 13:30, U10 od 15:40 hř. FK Litoměřicko: -FK Litoměřicko -Junior Teplice -Roudnice+Štětí

------------------------------------

SO 8.10., U11 od 10:00, U10 od 12:10 areál Pod Lipou, Roudnice nL: -Roudnice+Štětí -Junior Chomutov -Mostecký FK „modří“
---------------------------------
SO 15.10., U11 od 10:00, U10 od 12:10, areál Pod Lipou, Roudnice nL: -Roudnice+Štětí -Mostecký FK „zelení“ -Louny+Černčice
----------------------------------

* NE 23.10., U11+U10 od 13:00, Most-Čepirohy: -Mostecký FK „modří“ -FK Ústí nL -Roudnice+Štětí --------------------------------- *PÁ 28.10., od 9:00 U11+U10,
areál FK ČL Neštěmice: - Neštěm.+FKUL+SK Děčín
- FK Teplic
- SK Roudnice+Štětí

Rozlosování na turnajích pro 3 účastníky: (časy jsou uváděny jen jako příklad!) Hřiště A Hřiště B U11-09:00 hodin: 1A-2A 1B-2B U11-09:20 hodin: 1A-2B 1B-2A U11-09:45 hodin: 2A-3A 2B-3B U11-10:05 hodin: 2A-3B 2B-3A U11-10:30 hodin: 1A-3A 1B-3B U11-10:50 hodin: 1A-3B 1B-3A U10-11:10 hodin: 1A-2A 1B-2B U10-11:30 hodin: 1A-2B 1B-2A U10-11:55 hodin: 2A-3A 2B-3B U10-12:15 hodin: 2A-3B 2B-3A U10-12:40 hodin: 1A-3A 1B-3B U10-13:00 hodin: 1A-3B 1B-3A 13:20 hodin: ukončení turnaje! Klub, který má 8 branek a může tudíž postavit 4 hřiště, může sehrát turnaj pro 3 účastníky souběžně na 4 hřištích se stejným začátkem pro obě kategorie, toto musí být oznámeno týden předem všem účastníkům turnaje (!), pokud to již nebude uvedeno ve finální verzi rozlosování!!!

Aktuální články
V sobotu Pod Lipou oslavy

 
Dynamo si odvezlo jedenáctibrankový příděl

V předposledním kole okresního přeboru rozstřílela Roudnice na domácím trávníku Dynamo Podlusky 11:0. Osmi brankami se na vysoké výhře...

 
Doma tentokrát uspěl jen starší dorost SK

Body do tabulky krajského přeboru si o víkendu připsali pouze starší dorostenci SK Roudnice, kteří porazili Litvínov 3:2. Mladší...

 
Mladší žáci C jsou přeborníky okresu
 
Pohár získala zaslouženě Roudnice
 
Povinná výhra v tempu starých pánů
 
Na takový výkon je lepší zapomenout
 
Rozstříleli se po změně stran
 
Roudnice vyřadila v semifinále Liběšice
 
Po Žitenicích je rozhodnuto
 
Zápasy
Muži A | Neděle 11.06.2017, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
11:0 (6:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS