Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dohrávka starších žáků v plné parádě

23.05.2024 | lap

Středeční dohrávka 27. kola divize vyšla starším žákům SK Roudnice nad Labem parádně. Patnáctka si odvezla ze hřiště Neratovic-Byškovic tři body po těsně výhře 2:1, čtrnáctka zvítězila jednoznačně 7:2. V sobotu 25. května přivítají roudnické výběry Junior Chomutov.

Divize U15
Václav Srp (trenér SK Roudnice): První dvacetiminutovka byla z naší strany hodně slušná. Dařilo se nám vysoko napadat, měli jsme výstavbu hry, pohyb, všude jsme byli včas a hýřili aktivitou. Bohužel jsme od poloviny prvního poločasu od toho upustili a dostali domácí na koně. Ti byli po zbytek zápasu lepší a fotbalovější. My jsme byli pohodlní, zjednodušovali jsme si to, neměli jsme náběhy a nechtěli balón. I když teď máme nějaké absence a nabitý program, tak musíme být na sebe ještě náročnější a ve hře odvážnější.

Fotbal Neratovice-Byškovice - SK Roudnice 1:2 (0:2). Branky: Suldovský - Jelen, Gruncl. 

Roudnice: Hála - D. Král, Kýček, Válek, Pichl - Buk, Jelen, Krejza - Krajník, Lasch, Gruncl (Tóth, Procházka, Pekař).

Divize U14

Kamil Gruncl (trenér SK Roudnice): První polovina zápasu skončila 2:3 zbytečně. Zapneme motory, dáme branku a necháme soupeře hrát. A tohle se opakovalo dvakrát. Druhá polovina už byla jasně v naší režii, soupeř byl vytažený, a proto jsme se velmi často dostávali do přečíslení v útočné fázi. To se nám tentokrát dařilo využívat a vstřelili jsme ve druhé půli čtyři branky. Konečně začínáme být produktivní, doufáme, že nám to v tomto rytmu půjde i dál.

Fotbal Neratovice-Byškovice - SK Roudnice 2:7 (2:3). Branky: Bareš 2 - Váňa 3, Hájek 3, Špiner. 

Roudnice: Němec - Oliva, Špiner, Hájek, Procházka, J. Martan, Kořínek, Bazínek, Mikyna, Váňa, Henych (Šup, Gala, Šámal, Pekař). 

 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS