Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V předehrávce byli starší žáci stoprocentní

09.05.2024 | lap

V předehrávaném 32. kole divize si starší žáci SK Roudnice nad Labem připsali maximální počet bodů. Na Bezděkově, kde své duely s Duklou Jižní Město netradičně odehráli, vyhrála patnáctka 4:1, čtrnáctka pak těsně 2:1. 

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): I přes výhru 4:1 nemůžeme být dnes co se týče naší hry spokojeni. Vůbec se nám nedařilo z důvodu špatného pohybu a postavení hráčů zakládání akcí. Celkově nám chyběla aktivita, nabídka a ve hře jsme dělali špatná rozhodnutí. Vůbec jsme neměnili těžiště a neotáčeli hru, i když to byl jeden z našich záměrů. Při bránění jsme nedostupovali hráče a stále se spoléhali jeden na druhého. Naopak kluci zaslouží pochvalu za rychlý přechod nahoru, ze kterého se nám podařilo vstřelit branky. Děkujeme rodičům za fandění a těšíme se na další zápasy.

SK Roudnice - FK Dukla Jižní Město 4:1 (1:0). Branky: Gruncl, Krajník, Jelen, Tóth - Beneš. 

Roudnice: Hála - D. Král, Krása, Válek, Kýček - Buk, Jelen, Krejza - Krajník, Kühnel, Gruncl  (Lasch, Nepovím, Tóth, Pekař).

Divize U14

Patrik Pospíšil (trenér SK Roudnice): Zápas byl podle očekávání těžký. Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu a bylo dost pravděpodobné, že bude rozhodovat jedna branka, kterou se nám naštěstí v prvním poločase povedlo vstřelit. Po pauze jsme do toho šli s tím, že soupeři nenecháme ani kousek ze hry. Hosté byli velice kvalitní v protiútoku, ze kterého hrozili celý zápas. Nakonec se nám povedlo dát na 2:0. Značně z nás odpadl strach z vyrovnání, jenže to trvalo pouze minutu. Ale nakonec i přes náš náročný program v posledních týdnech se nám podařilo zvítězit. Tým bych pochválil hlavně za trpělivost a touhu po vítězství. Utkání nám zároveň ukázalo na chyby, na kterých budeme muset zapracovat. 

SK Roudnice - FK Dukla Jižní Město 2:1 (0:0). Branky: Procházka, Kořínek - Kakos. 

Roudnice: Němec - Oliva, Špiner, Henych, Šup, Procházka, Kalaš, Hájek, Gala, Chramosta, Bazínek (Matoušek, Pekař, Kořínek, Martan, Nepovím). 

V dalším kole se představí roudnické týmy na hřišti FK Baník Most - Souš. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS