Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Kotliny vydolovala body jen čtrnáctka

16.04.2024 | lap

V dalším divizním kole se starší žáci SK Roudnice nad Labem představili ve Varnsdorfu, kde byli úspěšní jen napůl. Patnáctka podlehla o dvě branky, čtrnáctka splnila proti poslednímu celku tabulky roli favorita a vyhrála na stadionu Kotlina 7:2.  

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): V první půlce nám chyběl pohyb bez míče a větší odvaha si vzít balon nahoru. I přes tyto nedostatky jsme se dostali do vedení. Domácí ovšem dvakrát využili naši nepřesnost ve výstavbě a vstřelili nám z toho dvě branky. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, měli více emocí, dařilo se nám vyjíždět, vytvářeli jsme si šance, ale bohužel nám chyběla efektivita. Kluci v tomto zápase okusili, že i fotbal není vždy jen růžovej co se týče prostředí a chování některých účastníků utkání. Děkujeme rodičům za fandění. Ve středu nás čeká přátelák s FK Ústí nad Labem a v sobotu v dalším mistrovském utkání přivítáme Aritmu. 

FK Varnsdorf - SK Roudnice 3:1 (2:1). Branky: Lemonfa, Petráček, Šefara - Kühnel. 

Roudnice: Hála - D. Král, Kýček, Krása, Nepovím - T. Král, Jelen, Krejza - Krajník, Kühnel, Gruncl (Buk, Tóth, Lasch, Němec).

Divize U14

Václav Korda ml. (vedoucí SK Roudnice): Byl to velmi náročný zápas především po psychické stránce. Všichni jsme se shodli, že výkon rozhodčího velmi ovlivňoval celé utkání. Každý jen trochu silnější souboj byl ohodnocen jako nedovolený. Bylo tedy znát, že nemůžeme hrát náš fotbal a kluci se báli chodit do soubojů. Po většinu zápasu jsme byli na míči, ale dělali jsme spousty chyb, které pramenily z nekoncentrace. Nevycházely nám přihrávky a chyběl klid na míči. Když už byla frustrace patrná na každém hráči, chtěli to kluci zvládnout individuálně a snažili se projít až do branky. Bohužel ve finální části jim buď soupeř odebral míč, nebo pokusy neměly potřebné parametry. Většinou jsme přestřelili branku z nepřipravené pozice. Naštěstí se pár situací přece jen podařilo úspěšně dokončit a k výhře přispělo i to, že v závěru hrál soupeř oslabený, když už neměl hráče na střídání. Kluky můžeme pochválit za snahu, bojovali celý zápas a chtěli odvést tři body, což se nakonec podařilo. 

FK Varnsdorf - SK Roudnice 2:7 (2:3). Branky: Novotný, Hladík - Procházka 3, Váňa 2, Hájek, Henych.

Roudnice: Pekař - Hájek, Oliva, Chramosta, Gala, Špiner, Bazinek, Váňa, Henych, Mikyna, Procházka (Němec, Matoušek, Šámal, Nepovím, J. Martan). 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS