Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Změna na trenérských postech

10.04.2024 | lap

V úterý 9. dubna byla, na základě rozhodnutí výkonného výboru klubu SK Roudnice nad Labem, provedena změna trenérského týmu u obou mužstev dospělých. 

"Nepřesvědčivé výkony a především výsledky jarních mistrovských utkání A mužstva v I. A třídě byly důvodem odvolání tandemu Pavel Hoznédl - Daniel Slezák. Na post hlavního trenéra byl nově jmenován Lukáš Mück, který dosud vedl rezervu. Lukáš přišel do klubu v zimní přestávce a ujal se našeho B-týmu. Kluky z obou celků tedy dobře zná, neboť obě mužstva společně absolvovala i část zimní přípravy. Jeho asistentem bude exligová ikona klubu Jaromír Hubený a kondičním trenérem Alexander Valina, který přechází také od našeho B-mužstva. Vedoucím zůstává David Kindl. K rezervnímu B-mužstvu byl nově jmenován jako hlavní trenér Radek Horák, který působil v TJ EMĚ Mělník a měl by navázat na Lukášův rozjezd v I. B třídě. Asistentem pak zůstává Bedřich Matoušek. Věříme, že nastalé změny na trenérských postech a kvalita hráčského kádru napříč oběma mužstvy nám zaručí příslušnost v daných soutěžích i pro příští soutěžní ročník. Zároveň chceme poděkovat Pavlovi i Danovi za jejich práci u A mužstva a popřát jim jen to nejlepší v jejich dalším trenérském působení i v soukromém životě," dodal místopředseda SKR Pavel Vohánka. 

"Já akceptuji rozhodnutí vedení, které nám dalo možnost vést A tým SKR. Teď se nedařilo, výsledky na jaře nebyly dobré, takže přišla změna. To se stává. Věřím, že kluci soutěž zachrání. Kvalitu na to mají. Zároveň bych rád poděkoval za spolupráci trenérům Renému Andresovi, Danovi Slezákovi, Jaromíru Hubenému i kouči B týmu Bedřichu Matouškovi," nezapomněl na své spolupracovníky Pavel Hoznédl, který tým vedl od května 2022.  

"Bylo to hodně rychlé. V pondělí jsem byl jsem na tréninku s dětmi a náhle zazvonil mobil. Byl jsem vedením SKR požádán, abych přijel večer Pod lípu a tam mi bylo nabídnuto vedení áčka. Přijal jsem to. Pro mě, Sašu i další v realizáku je teď hlavním cílem dostat kluky psychicky nahoru. Hned na prvním tréninku jsme si řekli, jakým systémem chceme hrát. Ten ale moc prozrazovat nechci, ale fungovalo to," byl před derby s Pokraticemi tajemný hlavní kouč Lukáš Mück. 

 
Zápasy
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
SK Šluknov - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.06.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
 
Muži B | neděle 26.05.2024, 17:00
SK Roudnice nad Labem B - SK Lukavec
4:3 (1:2)
 
Muži B | neděle 02.06.2024, 15:00
SK Hostovice - SK Roudnice nad Labem B
 
Aktuální články
Vilánek: Povinné tři body

Ve 28. kole divize se mladší žáci SK Roudnice nad Labem představili na hřišti AFK Loko Chomutov, kde je přivítal místní Junior....

 
Alespoň tak. Začali hrát ve druhém poločase

Vyhráli podruhé v řadě a zase se jim dýchá o něco lépe. Fotbalisté SK Roudnice nad Labem B si po tříbodovém importu ze Sebuzína...

 
Ve Šluknově to nevyšlo

Chtěli potvrdit body z domácího hřiště a definitivně se přiblížit záchraně. To se jim ale nepodařilo, i když mohlo. Ve Šluknově...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Dohrávka starších žáků v plné parádě
 
Dvanáctka potvrdila vedení
 
Pod lipou se hraje finále Slavia - Plzeň
 
Konce poločasů jim vyšly
 
Béčko zabralo, má tři body ze Sebuzína
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS