Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka OK, dvanáctka dostala sedm

07.09.2020 | sk

Další ligové duely tentokrát zavedly roudnické týmy mladších žáků do Benešova. Zatímco třináctka si odvezla z více než šestnáctitisícového města tři body, dvanáctka úspěšná nebyla, když od domácích dostala sedmigólový příděl. 

Liga U13

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, měli jsme vysoké postavení, byli hodně na balonu, vytvářeli si šance, ale opět se nám je, jako už tradičně, nedařilo příliš proměňovat. Kluci předvedli v zápase řadu pěkných fotbalových momentů. Ovšem nevyvarovali jsme malého výpadku koncentrace v průběhu druhé třetiny, kdy se soupeři podařilo snížit. Na to si musíme dát pozor. Naštěstí na to kluci rychle zareagovali a hned přidali další branky. Celkově to bylo slušné utkání a přispěli k tomu určitě i hráči Benešova, kteří se stále snažili hrát fotbal," zhodnotil duel roudnický trenér Václav Srp.

SK Benešov - SK Roudnice 3:6. Branky: Čepera 2, Laštovka - Murdych 3, Rážek, Macháček, Vondráček.

Roudnice: Osvald, Brabec - Poráč, Nepovím, Štefl, Pačes, Motejl, Arazim, Vondráček, Adelt, Murdych, Rážek, Hlaváček, Vrňák, Bulíř, Macháček.

Liga U12

Na utkání v Benešově nebudou hráči dvanáctky vzpomínat rádi, odvezli si sedmičku, navíc se ani jednou neradovali ze vstřelené branky.  "Ten zápas nám vůbec nevyšel, jako by kluci zapomněli, co jsme se učili. Domácí byli oproti nám v pohybu, dostupovali nás, což nám se nedařilo, všechno jsme pak řešili pod tlakem, takže špatně. Když už jsme byli před brankou sami, tak jsme ji ani netrefili, prostě děs. Rychle zapomenout a připravit se na další utkání," dodal David Husák, který roudnický tým vedl.  

SK Benešov - SK Roudnice 7:0. Branky: Trantina 4, Tichý, Janovec, Hájek. 

Roudnice: Dlouhý, Husák, Vyzisk, Král, Aubrecht, Buk, Hrbáček, Kühnel, Váňa, Kýček, Kňourek, Trávníček, Lasch.  

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS