Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka OK, dvanáctka dostala sedm

07.09.2020 | sk

Další ligové duely tentokrát zavedly roudnické týmy mladších žáků do Benešova. Zatímco třináctka si odvezla z více než šestnáctitisícového města tři body, dvanáctka úspěšná nebyla, když od domácích dostala sedmigólový příděl. 

Liga U13

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, měli jsme vysoké postavení, byli hodně na balonu, vytvářeli si šance, ale opět se nám je, jako už tradičně, nedařilo příliš proměňovat. Kluci předvedli v zápase řadu pěkných fotbalových momentů. Ovšem nevyvarovali jsme malého výpadku koncentrace v průběhu druhé třetiny, kdy se soupeři podařilo snížit. Na to si musíme dát pozor. Naštěstí na to kluci rychle zareagovali a hned přidali další branky. Celkově to bylo slušné utkání a přispěli k tomu určitě i hráči Benešova, kteří se stále snažili hrát fotbal," zhodnotil duel roudnický trenér Václav Srp.

SK Benešov - SK Roudnice 3:6. Branky: Čepera 2, Laštovka - Murdych 3, Rážek, Macháček, Vondráček.

Roudnice: Osvald, Brabec - Poráč, Nepovím, Štefl, Pačes, Motejl, Arazim, Vondráček, Adelt, Murdych, Rážek, Hlaváček, Vrňák, Bulíř, Macháček.

Liga U12

Na utkání v Benešově nebudou hráči dvanáctky vzpomínat rádi, odvezli si sedmičku, navíc se ani jednou neradovali ze vstřelené branky.  "Ten zápas nám vůbec nevyšel, jako by kluci zapomněli, co jsme se učili. Domácí byli oproti nám v pohybu, dostupovali nás, což nám se nedařilo, všechno jsme pak řešili pod tlakem, takže špatně. Když už jsme byli před brankou sami, tak jsme ji ani netrefili, prostě děs. Rychle zapomenout a připravit se na další utkání," dodal David Husák, který roudnický tým vedl.  

SK Benešov - SK Roudnice 7:0. Branky: Trantina 4, Tichý, Janovec, Hájek. 

Roudnice: Dlouhý, Husák, Vyzisk, Král, Aubrecht, Buk, Hrbáček, Kühnel, Váňa, Kýček, Kňourek, Trávníček, Lasch.  

 
Aktuální články
Představujeme: Jan Hyťha

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Nové sítě za brankami

V areálu SK Roudnice nad Labem se i v době, kdy se z důvodu posledních vládních nařízení nesmí trénovat ve skupinách, stále něco děje....

 
Představujeme: Filip Podhorský

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Nejlepším hráčem se stal Horáček
 
Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Satelit starších přípravek v Roudnici
 
V Kolodějích mladší žáci nebodovali
 
Z Varnsdorfu s plným ziskem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Sobota 31.10.2020, 14:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS