Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Dukle týmy SK nebodovaly

14.09.2020 | sk

Na hřišti pražské Dukly, která zatím v novém ročníku žákovské divize B neztratila ani bod, fotbalisté SK Roudnice neuspěli. Patnáctka podlehla domácím 7:2, mladší čtrnáctka prohrála zbytečně vysoko 8:0.  

Divize U15

"Čekal nás jeden z nejsilnějších soupeřů v soutěži, proto jsme k tomu tak přistoupili. Do utkání jsme nastoupili s jasnými pokyny, které jsme zodpovědně plnili celý první poločas. Dokázali jsme si vytvořit daleko více brankových příležitostí než soupeř, ale trápila nás efektivita, Tumpach měl možnost vstřelit snad hattrick. Přesto paradoxně první udeřili domácí z rychlého brejku. Dvě minuty po inkasované brance jsme dokázali zareagovat a Lojek srovnal. Nesmírně náročný herní styl, který jsme praktikovali, jsme vydrželi plnit na jedničku do 34. minuty, kdy začínalo být znát, že běh bez míče je opravdu náročný. Fyzicky jsme bohužel nestíhali správně dostupovat jako doposud a v rychlém sledu dvakrát inkasovali," popsal první poločas roudnický asistent Dominik Majer. 
"Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit stejně, plnit úkoly, vytvářet si dál stejným způsobem gólové příležitosti. V 53. minutě bohužel přišla první chybička v obranné fázi a domácí zvýšili na 4:1. My jsme však nevěšeli hlavy a chtěli jsme se dál rvát o výsledek. Lojek po autovém vhazování nádhernou ranou pod břevno snížil na 4:2. Bohužel se logicky dostavila vyčerpanost, síly odcházely a my jsme už nestíhali nabírat náběhy a podobně. Proto soupeř skóroval v 63., 66. a 80. minutě a podtrhl tak svou sílu - 7:2. Chci ale poděkovat každému z našich kluků. To, co předvedli dnes, to jakým způsobem se rvali o výsledek, smekám klobouk. Přes nepříznivý výsledek jsem nadšený, kluci byli opravdu výborní."

Dukla Praha - Roudnice 7:2 (3:1). Branky: Krahula 2, Sladovník 2, Strnad, Sandev, Štefan - Lojek 2.

Roudnice: Štrupl - Fictum, Cuper, Melen (55. Bartoš) - Němeček, Horáček, Tichota, Lojek, Tumpach (67. Macek), Nodl - Dorant.

Divize U14

Ne a ne. Na Duklu to zkrátka roudnický ročník 2007 neumí. Tentokrát dostal od pražského týmu osmičku.  "Je to pro nás už asi opravdu nějaký syndrom Dukla. Kluci měli zase svázané tkaničky," glosoval porážku s úsměvem trenér SK David Plicka, aby už vážněji dodal: "Od úvodních minut to bylo z naší strany bez pohybu i bez odvahy. Až po změně stran se kluci po promluvě přece jen probrali. Radost nám udělal jen výkon Motejla, který ač mladší, zastínil starší spoluhráče, no a pak měli chuť možná ještě tak dva kluci, jinak to opravdu tentokrát dobré nebylo." 

Dukla Praha - Roudnice 8:0 (6:0). Branky: Kejmar 4, Nedbal 2, Štěrba, Rekl. 

Roudnice: Fric - Dlouhý (41. D. Tříska), D. Malina, Motejl, A. Tříska - L. Malina - Kubalík, Mikas, Vondráček (41. Soušek), Hubený - Bulíř.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS