Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dvanáctka jde do dalšího kola

17.09.2020 | sk

Z prvního předkola Ondrášovka Cupu dokázali fotbalisté SK Roudnice U12 postoupit, výkonem ale své trenéry tentokrát příliš nepřesvědčili. V Lounech dvakrát vyhráli, jednu remizovali a jednou podlehli. 

Dominik Majer (trenér SK Roudnice): "Jsem rád, že jsme dokázali postoupit z druhého místa. Ale mrzí mě, že v konečném součtu nám to zajistilo až lepší skóre. Počítal jsem s tím, že naše vystoupení bude mnohem jistější. Ondrášovka je pro nás velmi důležitá, jedná se o nejprestižnější pohár v mládežnické kategorii. Abychom naplnili náš cíl, musíme se zlepšit. Dominovali jsme ve dvou zápasech, hned v prvním proti domácím Lounům a v posledním. V prvním utkání s výsledkem 2:0 a spoustou spálených šancí jsme nejspíš usnuli na vavřínech a čekali, že nám ten postup padne do klína. V utkání s Neratovicemi jsme nejspíš byli skutečně lepším týmem, ale nebyli jsme schopni dát gól. Dvě tutové šance jsme spálili, to vem čert, ale od kluků jsem čekal větší drive, výsledek 0:0 nás rozhodně neuspokojil. Třetí zápas v řadě na nás už nejspíš byla znát únava, protože duel s Chomutovem jsme absolutně nezvládali. Soupeř byl první polovinu utkání daleko lepší, my tam byli snad jen z povinnosti. Druhých 10 minut už bylo o něco lepších, vytvořili jsme si nějaké šance, ale přišla opět individuální chyba a 1:0 jsme prohráli. O postup jsme bojovali v posledním utkání s Ervěnicemi, kde jsme museli vyhrát co nejvyšším možným rozdílem a ještě vstřelit větší počet branek. Bylo z toho vítězství 4:1 a dobrý výkon, kdy jsme se konečně skutečně chtěli o postup poprat a kluci makali jeden za druhého. Celkově jsme postoupili zaslouženě. Těšíme se na druhé předkolo a pevně věřím, že některé naše výkony dnes byly výjimkou a v dalších zápasech budeme jistější. Teď se zase rychle přeorientovat na neděli, kdy nás doma čeká suverén naší ligové soutěže Dukla Praha."

Výsledky K Roudnice: Louny 2:0 (Kňourek, Král), Neratovice-Byškovice 0:0, Junior Chomutov 0:1, Ervěnice-Jirkov 4:1 (Kňourek 3, Král).

Roudnice: Dlouhý, Husák, Buk, Vyzisk, Aubrecht, J. Trávníček, Kýček, Váňa, Hrbáček, Kühnel, Král, M. Trávníček, Kňourek.

 
Aktuální články
Vilánek: Přijde mi, že práce tady má smysl

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Odešel Vlastimil Kocourek

Smutná zpráva zasáhla příznivce nejen roudnické kopané. V pátek 26. února zemřel ve věku 78 let Vlastimil Kocourek, který v 60. a 70....

 
Grund: Chtěl bych zkusit B licenci

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Skvělá zpráva - máme statut SpSM
 
Kořínek si pochvaluje spolupráci s rodiči
 
Majer: Snažím se hodně studovat
 
Srp: Tato doba ukáže i charakter kluků
 
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice
 
Spojili se s Davidem Holoubkem
 
Lačný: Mám rád náročný fotbal
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS