Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Horních Počaplech druhé místo

30.07.2016 | sk

Výběr SK Roudnice obsadil při Memoriálu Václava Švába a Václava Kaňky v Horních Počaplech druhou příčku, když nestačil jen na Podřipan Rovné.

 Výsledky: Rovné – Roudnice 2:1 (branky: Boura z pk., Kotrba – Hlaváček), H. Počaply 3:1 (Kotrba, Kratochvíl, Řezáč - Hanuš), Židovice 3:1 (Vilánek, Řezáč, Kratochvíl - Beneš), Roudnice – H. Počaply 2:1 pk (Matuszewski – Vokoun), Židovice 3:1 (Púčala 3 – T. Lauko), H. Počaply – Židovice 3:2 (Vokoun, Hanuš, Kaňka – Jirásek, Lauko ml.).

 Pořadí: 1. Podřipan Rovné, 2. SK Roudnice, 3. Sokol H. Počaply, 4. SK Židovice.

Nejlepší brankář: Milan Doubrava (Rovné), nejlepší střelec: Lukáš Púčala (Roudnice), nejlepší hráč: Jiří Vokoun (H. Počaply). Rozhodčí: Stibůrek, Pixa, Princ.

 V prvním utkání (hrálo se na 2x25 minut) dostal Roudnici do vedení Matuszeski, který prostřelil z levé strany Šmejkala. Domácí srovali po standardce, na centr Dohnala si naběhl Vokoun a hlavou skóroval. Velkou šanci měl pak na druhé straně Pivoňka, ale nedal a v tutovce pak selhal i počapelský Dohnal. Rozhodnout mohl Mohaupt, ani on však svůj nájezd neproměnil, a tak následovaly pokutové kopy. V nich se vyznamenal roudnický gólman Sýs, který dva pokusy kryl. Rozhodují penaltu proměnil Púčala.

 Do druhého duelu se Židovicemi vstoupila Roudnice náporem, Neuman nezakončil přesně, po něm selhal v tutovce Trejbal. To soupeř byl úspěšnější, v 17. minutě se z přímého kopu pěkně trefil. T. Lauko. Ve druhém poločase stačily čtyři minuty a bylo to rázem 3:1 pro Rci. Hattrickem se blýskl Púčala. Nejprve zužitkoval hlavou nadýchaný centr Trejbala, poté se prosadil parádní individuální akcí a třetí branku přdal jen o chvíli později. I nadále měl více práce gólman T. Lauko, překonat ho však už nikdo nedokázal. A to třeba kopal Hubený ml. i pokutový kop.

 Závěrečné utkání rozhodovalo o první příčce. Začátek Rci vyšel, ze závaru vyšel ale jako vítěz rovenský gólman Doubrava, kterého neprostřelili Púčala, Čada ani Trejbal. V páté minutě se poprvé měnilo skóre, penaltu proměnil Boura a Podřipan vedl. Roudničtí to pak zkoušeli především po standardkách, Krása ale úspěšný nebyl. V poslední minutě první půle využil chybu v rozehrávce Kotrba a zajistil soupeři dvoubrankový náskok. Ve druhé části měl největší šanci na snížení Hlaváček, ovšem vyznamenal se Doubrava. S přibývajícími minutami se výběr SK tlačil víc a víc dopředu, ovšem tím se nabízel prostor pro brejky. Ty ale neřešil Podřipan dobře. V poslední minutě se trefil Hlaváček, ale to už na prohře Roudnice 1:2 nic nezměnilo.

 "V tom posledním zápase už toho měli kluci docela dost, takže šel výkon trochu dolů. Ale druhé místo bereme, byla to dobrá přírava," poznamenal jeden z roudnických trenérů Roman Potočný. 

 Roudnice: Sýs - Řehák, Barcal, Pivoňka, Klepáč, Hubený st., Hubený ml., Voves, Púčala, Hádek, Vaněk, Krása, Neuman, Jelínek, Novotný, Matuszewski, Weber, Mohaupt, Trejbal, Hlaváček, Čada.       

    

 
Aktuální články
Roudnice zahájila přípravu znovu remízou

Stejně jako před rokem. První přípravný duel fotbalistů SK Roudnice s německým týmem Rot Weis Alsleben skončil nerozhodně 4:4. Domácí...

 
Testovali jsme mladé fotbalisty

Sportovní klub Roudnice nad Labem ve středu 17. ledna testoval fotbalisty ročníků 2007 – 2001. Patronem projektů ProFútbolAnalytics...

 
Sportovní ples 2018

Předprodej lístků: David Lisec731 476 756david.lisec@seznam.cz

 
PF 2018
 
Konec podzimní části dorosteneckým výběrům SK Roudnice nevyšel
 
Dorostenci si to rozdají o krále Roudnice
 
Derby nenudilo, nabídlo osm branek
 
Vyrovaný šlágr kola rozhodl až rozstřel
 
Jednou penalty pomohly, podruhé ne
 
Výměna nevadila, Duchcov dostal sedmičku
 
Zápasy
Muži A | Pátek 17.11.2017, 13:30
SK Bezděkov - SK Roudnice nad Labem
4:5 pk (1:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS