Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na branky se čekalo do druhé půle

23.04.2017 | sk

Favorizovaný tým SK Roudnice se v dalším duelu II. třídy gólově probral až ve druhém poločase, kdy zlomil odpor Třebenic třemi úspěšnými zásahy. Postupně se trefili Krása, Púčala a Stejskal.

Utkání mělo očekávaný scénář, domácí měli sice převahu, vytvářeli si šance, ale dlouho bez potřebného efektu. V úvodu pálil mimo Púčala, po něm netrefil v dobré pozici ideálně míč Novotný a Trejbalovu ránu vyboxoval gólman Mašek. Blízko prvnímu gólu byl pak dvakrát Matuszewski, ovšem ve 14. min. pálil po přihrávce Krásy mimo a ve 24. mu po rohu překazil radost jeden z obránců, který vykopl míč u tyče. V hlavní roli byl hostující Mašek i v dalších minutách, kdy zlikvidoval dvě šance Hubeného. V závěru poločasu pak neusměrnil hlavou přesně Skokan.
Vstup do druhé půle už domácí vyšel, ve 47. si na kolmici naběhl Stejskal, byl nedovoloně zastaven Maškem a nařízenou penaltu proměnil Krása. V 50. našel Púčala Stejskala, ten však trefil jen boční síť. V 54. Roudnickým vyšla akce po ose Trejbal - Matuszewski. K míči se dostal na hranici vápna Púčala, střela mu sice nesedla, ale Maškovi přece jen proklouzla do sítě - 2:0. V 65. o sobě dali vědět i hosté, po brejku přehazoval vyběhnuvšího Lukeše Krejčí, ale Job stačil před ještě čárou nebezpečí odvrátit. O ochvíli později se Lukeš předvedl po prudké střele Poláčka. V 71. našel Matuszewski z levé strany Stejskala, ten si přehodil na pravačku a propálil třebenickéhi gólmana potřetí.

Aktuální články
Podřipské derby pro SK Roudnice

V pondělní dohrávce 18. kola padly všechny branky v prvním poločase, ve kterém SK Rce vedl už 2:0, ale domácí v poslední minutě...

Baník Ohníč si odvezl šestku

S takovým pohodovým vítězstvím svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný ani nepočítali. Fotbalisté SK Roudnice...

Tentokrát se lépe vedlo mladšímu dorostu

Do tabulky divize B si po domácím duelu s Českou Lípou připsali body pouze mladší dorostenci z ktg. U17, starší U19 těsně podlehli.