Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci si to rozdají o krále Roudnice

23.11.2017 | sk

Dorostenecké týmy Sportovního klubu Roudnice a VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem se v sobotu 25. listopadu utkají v závěrečném podzimním kole divizní skupiny B na stadionu Pod lipou. Výběry U19 hrají od 10 hodin, týmy mladší kategorie U17 od 12:15 hodin.

Podle postavení celků v tabulce jsou mírným favoritem ve starší kategorii domácí fotbalisté, kterým patří 8. příčka (22 bodů), zatímco hosté jsou na 14. místě (9) a naposledy dostali od jablonecké rezervy devět branek. "Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší. Ale jinak to bylo pěkné utkání. Nám se nedařilo v obranné fázi, dostat devět branek je hodně.
Z porážky vědu neděláme, Jablonec prokázal velkou kvalitu,“ hodnotil pro Deník utkání staršího dorostu šéftrenér Martin Babača.

V ktg U17 je na tom lépe VOŠ a SOŠ (10. místo, 18 bodů). Dorostenci SK (15. místo, 7) o víkendu v Děčíně inkasovali šestkrát. "Bohužel jsme nenavázali na předchozí dva zápasy
a znovu jsme předvedli naše prospané začátky. V prvním poločase jsme za patnáct minut inkasovali třikrát
a ve druhém poločase to byly pro změnu dvě branky. S takovým handicapem se jen těžko něco dělá. I tak kluci druhý poločas gólové manko smazávali. Bohužel pro nás se hraje 40 minut, zatímco my bychom potřebovali minut 60 a prvních 15 jen tak nanečisto. Doufám, že teď v derby do toho dají kluci maximum a zápas si všichni užijí. Jen se vyhnout těm našim patnácti minutám,“ dodal trenér SK Tomáš Vecko.

Výsledky posledního kola: divize U19: FK Junior Děčín – SK Roudnice 1:2 np (Gumbrešt – Aubrecht), VOŠ a SOŠ Roudnice – Jablonec B 2:9 (Brůža 2 – Benda 2, Podzimek 2, Kratochvíla, Procházka, Čech, Urbánek, Tokár).

Divize U17: Děčín – SK Roudnice 6:4 (Žák 2, Dyrynk 2, Hunčovský, Valštýn – Turan 2, Šebek 2), VOŠ a SOŠ Roudnice – Jablonec B 2:5 (Hyťha, Možný – Fidra 2, Ježek 2, Körber).

Aktuální články
Roudnice zahájila přípravu znovu remízou

Stejně jako před rokem. První přípravný duel fotbalistů SK Roudnice s německým týmem Rot Weis Alsleben skončil nerozhodně 4:4. Domácí...

Testovali jsme mladé fotbalisty

Sportovní klub Roudnice nad Labem ve středu 17. ledna testoval fotbalisty ročníků 2007 – 2001. Patronem projektů ProFútbolAnalytics...

Výměna nevadila, Duchcov dostal sedmičku

Góly Aubrechta rozhodly první duel, mladší dorost otočil zápas v posledních minutách